انجمن گلف NCGU

شرایط بد آب و هوایی مانع از امداد رسانی به كوهنورد مفقودی در دماوند بعلاوه عكس

شرایط بد آب و هوایی مانع از امداد رسانی به كوهنورد مفقودی در دماوند بعلاوه عكس

انجمن گلف: شرایط بد آب و هوایی دماوند سبب شده تلاش تیم های جستجو و نجات برای یافتن كوهنورد اصفهانی در قله دماوند ادامه داشته باشد.


به گزارش انجمن گلف به نقل از ایسنا، دوشنبه هفته گذشته یک کوهنورد جوان (تقریبا ۲۷ ساله) اهل استان اصفهان با یکی از دوستانش اقدام صعود به قله دماوند کرد. این کوهنورد همراه با دوستش به منطقه جنوبی دماوند وارد شده و دوست این کوهنورد اصفهانی او را تا گوسفندسرا همراهی کرده و بعد از آن این کوهنورد به صورت انفرادی مبادرت به ادامه مسیر تا رسیدن به بارگاه سوم می کنند.
بعد از دو روز که از برگشت او خبری نشد، تیم های امداد و نجات به منطقه رفته و از روز پنج شنبه گروه های نجات مستقر شدند. متاسفانه تیم های امداد و نجات در روز پنج شنبه هیچ اثری خاصی از این کوهنورد یافت نمی کنند و فقط جای پای او را در قسمتی از مسیر می یابند، اما به سبب بارش برف زیاد اثر جای پا از یک جایی به بعد قطع می شود.
امروز بامداد (یکشنبه) بازهم تیم های امداد و نجات دست به کار شده و از ساعت پنج بامداد از بارگاه سوم به سمت قله برای یافتن این کوهنورد مفقودی مبادرت به صعود کردند. به سبب شرایط بد آب و هوایی کار امدادگران خیلی مشکل شده است و بارش برف و هوای مه آلود سبب شده جستجوی زمینی به سختی صورت گیرد و امکان امداد هوایی هم، همچنان وجود نداشته باشد.
از این حادثه هفت روز گذشته و امداد گران حتی با تلاش بسیار زیاد نتوانستند اثری از این کوهنورد مفقودی یافت کنند.
عکس بامداد امروز از وضعیت قله دماوند در ارتفاع 3 هزار متری


منبع:

1399/09/09
22:35:03
5.0 از 5
1017
تگهای خبر: تیم
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد