انجمن گلف NCGU

اعلام نتیجه تست كرونا كمانداران ریكرو و كامپوند منفی

اعلام نتیجه تست كرونا كمانداران ریكرو و كامپوند منفی

به گزارش انجمن گلف نتیجه تست كرونا كماندارانی كه به اردوی تیم ملی تیروكمان در هر دو بخش ریكرو و كامپوند دعوت شده اند، منفی اعلام گردید.به گزارش انجمن گلف به نقل از مهر، کماندارانی که از جانب سرمربیان تیم های ملی ریکرو و کامپوند به سومین مرحله اردوی آماده سازی دعوت شده اند هفته گذشته تست کرونا دادند تا بر مبنای نتیجه آن، وضعیت شان برای حضور در تمرینات مشخص شود.
نتیجه اعلام شده در مورد تست کرونا تمام کمانداران منفی اعلام شده و بر همین مبنا آنها طبق برنامه از پیش تعیین شده از امروز شنبه در تمرینات آماده سازی تیم شان شرکت می کنند.
با توجه با آماده شدن خوابگاه، دور جدید تمرینات تیم های ملی تیروکمان در تهران و در سایت تیروکمان آزادی دنبال خواهد شد.
محمد صالح پالیزبان، گیسا بایبوردی، آرزو طاهریان، کیارش فرزان، آرمین پاکزاد، دانیال حیدرزاده، هادی نوری، شیرین ریحانی و فاطمه عزیزی نفرات دعوت شده به اردوی تیم ملی کامپوند هستند که زیر نظر اسماعیل عبادی تمرینات شان را دنبال خواهند کرد.
همچنین مجید میررحیمی سرمربی تیم ملی ریکرو از محمد صادق کبودانی، پارمیدا قاسمی، شیوا شجاع مهر، میلاد وزیری، صادق اشرفی، امین پیرعلی، امیر یزدانی، رویا نوریان، سوگند رحمانی و زهرا نعمتی برای حضور در مرحله جدید تمرینات این تیم دعوت کرده است.
اردوی آماده سازی تیم های ملی تیروکمان تا ۲۲ آبان ماه ادامه خواهد داشت.


منبع:

1399/08/11
14:20:58
5.0 از 5
1499
تگهای خبر: تمرین , تیم , تیم ملی , سرمربی
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد