انجمن گلف NCGU
در جلسه هیأت عالی جذب مقرر شد

اعطای امتیاز به اعضای هیأت علمی درگیر درمان كرونا

اعطای امتیاز به اعضای هیأت علمی درگیر درمان كرونا

به گزارش انجمن گلف در جلسه دویست وپنجاه وچهارم هیأت عالی جذب اعضای هیأت علمی دانشگاه ها و مراكز آموزشی مقرر شد برای اعضای هیأت علمی كه در درمان كرونا مشاركت داشته اند امتیاز در نظر گرفته شود.


به گزارش انجمن گلف به نقل از ایسنا، در ابتدای جلسه دکتر محمدعلی کی نژاد، رئیس هیئت عالی جذب، با اشاره به برگزاری فراخوان آتی برای بورسیه های تعیین تکلیف نشده بیان نمود: در ۲۴ استان هیأت های اجرایی جذب دانشگاه های مادر هستند و برای بقیه استان ها یک ماه مهلت داده می شود تا برپایه آمایش آموزش عالی اعلام نیاز شود.
وی اضافه کرد: درمورد بورسیه ها، تعدادی در دانشگاه ها جایابی شده اند و تعدادی هم در دانشگاه ها پذیرفته نشده اند. در سه فراخوان برگزار شده تا کنون ۱۱۰ نفر جذب شده اند و همینطور ۶۶ نفر تا کنون جذب نشده اند و برخی از بورسیه ها هم به هیأت عالی جذب رجوع نکرده اند.
کی نژاد از برگزاری فراخوان بورسیه های تعیین تکلیف نشده در مهرماه به منظور تعیین تکلیف بورسیه های جامانده از فراخوان های قبلی اطلاع داد.
رئیس هیأت عالی جذب تاکید کرد: دانشگاه‎ها نمی توانند بدون تأیید هیأت مرکزی جذب، قرارداد اعضای هیأت علمی را لغو کنند و حتما باید با هماهنگی و اطلاع هیأت مرکزی جذب صورت گیرد.
در ادامه جلسه دکتر صدرالدین صدری نوش آبادی معاون سرمایه انسانی سازمان اداری و استخدامی کشور از تخصیص پست به وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برای بورسیه ها اطلاع داد.
سپس در این نشست مصوب شد که دانشگاه ها گزارش مجوز صادر شده سازمان اداری و استخدامی کشور برای هر عضو هیأت علمی را به هیأت مرکزی جذب عرضه کنند.
در ادامه دکتر سید علی حسینی رئیس مرکز امور هیأت علمی وزارت بهداشت تصریح کرد: ۶۰ درصد جذب هیأت علمی در وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی رشته های بالینی و ۴۰ درصد phd است.
در این جلسه مقرر شد برای اعضای هیأت علمی که در درمان کرونا مشارکت داشته اند امتیاز در نظر گرفته شود. همینطور مقرر شد برای نظارت در جذب هیأت علمی، هیأتی متشکل از کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی، نمایندگان دانشگاه ها، وزارتین و اعضای شورا به منظور بررسی مبحث تشکیل گردد.
در ادامه دکتر علی خاکی صدیق، معاون آموزشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری خواهان شد: هیأت عالی جذب، اسامی دانشگاه های متخلف در اجرای طرح سربازی را عرضه نماید.
بر اساس اعلام مرکز خبر شورایعالی انقلاب فرهنگی، در انتها جلسه پس از عرضه گزارش فعالیتهای هیأت عالی جذب در سال ۱۳۹۸، برخی از اعضای هیأت های اجرایی جذب و کارگروه های صلاحیت عمومی دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی علوم پزشکی جندی شاپور اهواز، علوم پزشکی بندر عباس، هیأت مرکزی جذب وزارت بهداشت، صنعتی شیراز، سازمان تحقیقات آموزش و ترویج کشاورزی، پژوهشگاه علوم و صنایع غذایی و صنعتی کرمان تأیید صلاحیت شدند.
منبع:

1399/07/03
12:45:53
5.0 از 5
1601
تگهای خبر: آموزش , بازی , پزشك
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد