انجمن گلف NCGU

ملی پوش بادبانی ایران مسابقات آلمان را از دست داد

ملی پوش بادبانی ایران مسابقات آلمان را از دست داد

به گزارش انجمن گلف ملی پوش بادبانی ایران به علت اینكه قایق به دستش نرسید نتوانست در مسابقات بین المللی آلمان شركت نماید.به گزارش انجمن گلف به نقل از ایسنا، احمد احمدی ملی پوش بادبانی ایران که در اسپانیا مشغول تمرین است برای حضور در مسابقات بین المللی آلمان راهی این کشور شده بود و با وجود ثبت نام در این مسابقات و گذراندن دو هفته قرنطینه، به علت محتاط عمل کردن آلمانی ها در اجاره قایق در شرایط شیوع کرونا امکان حضور در مسابقه برایش فراهم نشد.

احمدی در گفتگو با ایسنا، در این مورد اظهار داشت: من همیشه در مسابقات مختلفی حضور داشتم، قایق اجاره می کردم تا با آن در مسابقه شرکت کنم. اما در آلمان شرایط کرونا افراد را محتاط کرده بود و به علت محدودیت هایی که وجود داشت، کسی حاضر نشد قایق خویش را از شهرهای دیگر به کیل (محل برگزاری مسابقات) بیاورد و اجاره بدهد. از طرفی به علت دو هفته حضور در قرنطینه نتوانستم بروم و حضوری پیگیر قایق شوم.

او افزود: می خواستم از اسپانیا قایق بیاورم اما به علت قوانین سخت آلمان هیچ کسی حاضر نشد این کار را انجام دهد. با وجود اینکه خیلی تمرین داشتم و هزینه ثبت نام و هتل و غذا را پرداخت کرده بودم، نتوانستم در مسابقه شرکت کنم و از این بابت بسیار ناراحتم. واقعا شرمنده خودم و رئیس فدراسیون شدم. البته از آقای سهرابیان رئیس فدراسیون و آقای تدین رئیس هیات قایقرانی مهاباد تشکر می کنم که با من تماس گرفتند و به من دلداری دادند.
1399/06/21
18:22:19
5.0 از 5
1985
تگهای خبر: تمرین , فدراسیون , مسابقه
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد