انجمن گلف NCGU

هادی ساعی پیروز انتخابات پرحاشیه كمیسیون ورزشكاران

هادی ساعی پیروز انتخابات پرحاشیه كمیسیون ورزشكاران

انجمن گلف: هادی ساعی توانست بعنوان رئیس كمیسیون ورزشكاران كمیته ملی المپیك انتخاب گردد.


به گزارش انجمن گلف به نقل از ایسنا، انتخابات داخلی کمیسیون ورزشکاران کمیته ملی المپیک امروز (سه شنبه) در سالن فارسی آکادمی ملی المپیک اجرا شد. ۱۵ نفر از اعضا حاضر بودند و در آخر با بحث های زیادی که انجام گرفت انتخاب انجام شد و در نهایت هادی ساعی در یک رقابت نزدیک با کسب ۸ رای و تنها یک رای بیشتر نسبت به زهرا نعمتی بعنوان رئیس کمیسیون ورزشکاران برگزیده شد.
برای ریاست کمیسیون زهرا نعمتی، هادی ساعی، آرش میراسماعیلی و سعید حسنی پور کاندیدا بودند که میراسماعیلی و حسنی پور انصراف دادند.
نعمتی نیز ۷ رای آورد.
عابدینی هم با کسب ۸ رای بعنوان نایب رئیس برگزیده شد.
کیکاووس سعیدی دبیرکل و طاهره طاهریان نایب رئیس کمیته ملی المپیک در این انتخابات حضور داشتند.
بحث لفظی سعیدی و ساعی بر سر آیین نامه
در این مجمع بین هادی ساعی و کیکاووس سعیدی بر سر تایید یا عدم تایید بخشنامه کمیسیون از طرف IOC و حضور نداشتن یکی از اعضا در جلسه بحث لفظی پیش آمد.
سعیدی در مورد عدم حضور یکی از اعضا اظهار داشت که محرومیت دوپینگ داشته است.
ساعی هم در این مورد اظهار داشت: کمیته ملی المپیک دو سال است می داند اما چرا تازه دیشب ساعت ۱۲ اعلام گردید. رای قلی پور ۱۰۰ درصد برای من بود اما من خودم را ملزم به اجرای قانون دانستم اما مگر نامه ای به دست شما رسیده که نباید قلی پور در جلسه شرکت کند؟ از طرفی نباید کاری نماییم که کار غیر قانونی صورت گیرد بدین سبب بخشنامه هم باید تاییدیه داشته باشد. رئیس کمیسیون هم باید تغییرات بخشنامه را قبول کند در غیر این صورت غیر قانونی می باشد.
این مسئله موجب اعتراض بقیه همچون سعیدی شد. سعید از جای خود بلند شد و از ساعی خواست بیاید جای او بشیند.

تهدید بهداد سلیمی به ترک کمیسیون
بهداد سلیمی در نشست انتخابات داخلی کمیسیون ورزشکاران بیان کرد: نزدیک ۴۰ دقیقه است در مورد حضور من و خانم عباسعلی صحبت می شود و این توهین به شخصیت من است. اگر قرار باشد این وضعیت ادامه داشته باشد جلسه را ترک می کنم.

درخواست الهه احمدی و زهرا نعمتی برای تعویق انتخابات
الهه احمدی ملی پوش تیراندازی، بعنوان عضو این کمیسیون به اختلافاتی که به خاطر بخشنامه بین اعضا به وجود آمد واکنش نشان داد و اظهار داشت: آقای سعیدی، آقای ساعی و سایر عزیزان روی چشم ما قرار دارید. به نظرم پیش از اینکه جلسه بعنوان جلسه انتخاباتی برگزار می شد باید یک جلسه صمیمی برگزار می کردید تا مشکلات برطرف می شد. پیش از اینکه قرار باشد این جلسه رسانه ای شود و ورزشکارانی که در حال آماده سازی خود برای المپیک هستند از اختلافات آگاه شوند، باید این مشکلات برطرف می شد.
زهرا نعمتی نیز باتوجه به بحث های پیش آمده خواهان این شد که انتخابات به تعویق بیفتد.
قاسم رضایی: بیرون از جلسه دعوا کنید
حواشی پیش آمده در این نشست موجب اعتراض قاسم رضایی به هادی ساعی شد. قاسم رضایی اظهار داشت: ما آمده ایم اینجا رای بدهیم اگر دعوایی دارید باید بیرون انجام بدهید.
هادی ساعی در پاسخ به رضایی اظهار داشت: ما دعوا نمی نماییم، شما در جلسات شرکت نمی کردید.
رضایی عنوان نمود که آقای ساعی مگر شما نگفته اید اگر عضو هیات اجرایی شوم در ریاست کمیسیون نمی آیم که ساعی در پاسخ به وی گفت چنین حرفی نزده است.1399/05/07
22:15:38
5.0 از 5
2243
تگهای خبر: المپیك , رقابت , ورزش
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد