انجمن گلف NCGU

رئیس فدراسیون وزنه برداری روسیه: تاماش آیان باید كنار برود

رئیس فدراسیون وزنه برداری روسیه: تاماش آیان باید كنار برود

به گزارش انجمن گلف فدراسیون جهانی وزنه برداری عنوان نمود بعضی كشورها هنوز نمی خواهند دوپینگ در این رشته ورزشی از بین برود.


به گزارش انجمن گلف به نقل از ایسنا و به نقل از insidethegames، كمیته اجرایی فدراسیون جهانی وزنه برداری در پاتایا تایلند برگزار گردید و درباره مسائل مهمی در این رشته ورزشی صحبت شد. انتقادهای ماكسیم آگاپیتوف رئیس فدراسیون وزنه برداری روسیه به سیستم ناعادلانه فدراسیون جهان وزنه برداری در مبارزه با دوپینگ به بحث اصلی تبدیل گشته بود.
آگاپیتوف خطاب به همه اعضای هیئت اجرایی فدراسیون جهانی وزنه برداری، شكایت نمود كه فدراسیون های عضو سهمی در فرآیندهای تصمیم گیری مهم این نهاد ندارند. وی همینطور عنوان نمود بدون تغییرات اساسی در نحوه مبارزه با دوپینگ، فدراسیون جهانی وزنه برداری به دوران تاریك بر می گردد و به همین خاطر آیان باید از سمت خود كناره گیری كند.
تاماش آیان ۸۰ ساله در واكنش به این اتهامات اظهار داشت: من تمام زندگی خودم را صرف این كردم تا وزنه برداری رشته پاكی باشد ولی خب به تنهایی قادر به این كار نیستم. من به همكار در این راه نیاز دارم. نیاز است كه تمامی فدراسیون ها در این راه كمك كنند. همه ما باید خیلی متحد شویم تا با دوپینگ مبارزه نماییم. من بعنوان رئیس انتخاب شده وظیفه دارم كه وزنه برداری پاك باشد. حتی الان بعضی كشورها اگر از مواد ممنوعه استفاده نكنند، حضورشان در رقابت های جهانی را تصور نمی كنند و این مشكل من است. شرایط فرق كرده است. باید خیلی برخورد قاطع و محكمی داشته باشیم. هنوز بعضی كشورها - دشوار می باشد این را بگویم- نمی خواهند دوپینگ متوقف شود. این مشكل من است. نمونه های مثبتی از این كشورها به دست می رسد كه نمی توانم آنرا قبول كنم.1398/07/07
18:43:35
5.0 از 5
4840
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد