انجمن گلف NCGU

تهدید ستاره اسنوكر جهان به ترك مسابقات

تهدید ستاره اسنوكر جهان به ترك مسابقات

انجمن گلف: رونی اُ سالیوان، ستاره اسنوكر جهان می گوید كه اگر سلامتی اش در مسابقات لیگ قهرمانان اسنوكر به سبب شیوع ویروس كرونا تهدید شود مسابقات را ترك خواهدنمود.


به گزارش انجمن گلف به نقل از ایسنا، رقابت های اسنوکر جزو نخستین رشته های ورزشی بود که مسابقات آن از ۱۲ خرداد شروع شده است. لیگ قهرمانان اسنوکر از یکم تا ۱۱ ژوئن (۱۲ تا ۲۲ خرداد) پشت درهای بسته با قوانین سخت گیرانه بهداشتی پیگیری می شود. همچون قوانین بهداشتی این رقابت ها قرنطینه بازیکنان هنگام ورود به محل برگزاری مسابقات و آزمایشات مربوط به این ویروس کرونا است. مسئولان مسابقات تاکید کرده اند تا زمانی که جواب کرونای بازیکنان اعلام نشود آنان اجازه حضور کنار دیگر بازیکنان را ندارند. این مسابقات با رعایت سختگیرانه پروتکل های بهداشتی در حال انجام می باشد. بازیکنان پیش از مسابقه باید از ضدعفونی کننده بهره برده و از دست دادن اجتناب کنند. هم چنین پرسنل کمک های اولیه همیشه در محل حضور خواهند داشت.
رونی اُ سالیوان اسنوکر باز مطرح جهان که در مسابقات لیگ قهرمانان حضور دارد نگرانی هایی بابت شیوع این ویروس دارد و می گوید که تازمانی که واکسنی برای این بیماری تولید نشود اضطراب و نگرانی هم چنان وجود خواهد داشت.
این اسنوکر باز ۴۴ ساله انگلیسی به هیچ شخصی اجازه آماده کردن و یا حتی دست زدن به غدایش را برای ماه ها نداده و انتظار دارد که بتواند موادغذایی مانند مرغ، سالاد و سبزیجات با خود به مسابقات بیاورد.
وی در واکنش به این که تمامی غذای بازیکنان بهداشتی بوده و بر روی آن فویل قرار دارد می گوید: به افرادی که برای وی در هتل در زمان برگزاری مسابقات آشپزی می کنند اعتماد ندارد. هم چنین او می گوید که سلامتی اش مهم تر بوده و اگر احساس کند وضعیت غذایی درست نیست و اجازه ندارد مواد غذایی از پیش آماده شده خودرا وارد هتل کند، مسابقات را سریعا ترک می کند.
سالیوان که پنج بار قهرمان جهان شده است می گوید که امیدوار است در هتل مخصوص مسابقات احساس امنیت کند و هروقت که متوجه شود خطری سلامتی او را تهدید می کند او مسابقات را ترک خواهدنمود برای اینکه معتقد می باشد سلامتی وی در اولویت است.
او می گوید که پیش از این که توافق کند در این بازی ها حضور داشته باشد درباره غذا سوالاتی را پرسیده و به مسوواین مسابقات گوش زد کرده که در ۱۰ هفته گذشته هیچ کس به غذای او دست نزده و غذای آماده ای نداشته است. او حتی گفته چند ماهی است که اجازه نداده کسی برای او آشپزی کند.
اسطوره اسنوکر جهان در آخر تاکید می کند که فاصله گذاری اجتماعی را جدی گرفته و واقعاً نمی خواهد بیمار شود.
منبع:

1399/03/15
23:31:34
5.0 از 5
2620
تگهای خبر: بازی , بازیكن , رقابت , سلامت
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد