انجمن گلف NCGU

اتفاق عجیب در تور ایران - آذربایجان همه سکه گرفتند گنج خانلو کارت هدیه 500 هزار تومانی!

اتفاق عجیب در تور ایران - آذربایجان همه سکه گرفتند گنج خانلو کارت هدیه 500 هزار تومانی!

به گزارش انجمن گلف، رکابزن ملی پوش ایران اظهار داشت: در آخر تور دوچرخه سواری ایران - آذربایجان به من که پیراهن امتیازی گرفتم، کارت هدیه 500 هزار تومانی دادند در صورتیکه رکابزنان دیگر که صاحب پیراهن های دیگر تور شدند سکه گرفتند.


محمد گنج خانلو در گفت و گو با ایسنا درباره ی ی تور دوچرخه سواری ایران - آذربایجان بیان کرد: برگزاری تور ایران - آذربایجان واقعا دشوار است اما این کار انجام گرفت. رکابزنان ایرانی نیز خوب نتیجه گرفتند. بااینکه پیراهن طلایی یک چیز دیگر است اما توانستیم سه پیراهن را بگیریم. یکی از رکابزنان بلژیکی که در تور ایران - آذربایجان رکاب زد را با صفرزاده مقایسه کنید و ببینید چقدر از نظر حضور در مسابقه تفاوت داشته اند اما با اینحال ما با این رکابزنان رقابت کردیم. حتی صفرزاده نیز تا یک ثانیه مانده به این که پیراهن طلایی تور را به دست آورد، پیش رفت.
او در مورد مسیرهای مسابقه اظهار داشت: مسیر های مسابقه خوب و نسبت به سالهای قبل متفاوت بود. البته نکاتی بود که می توانستند آنها را مرتفع کنند برای نمونه مرحله آخر که در شهر تبریز بود در راه انتخابی چاله هایی وجود داشت که خطرناک بودند و حتی خود من در یکی از این چاله ها افتادم و طوقه ام ترک خورد. رکابزنی که پیراهن طلایی تو را به دست آورد در همان چاله افتاد و لطمه زیادی دید. می توانستند با کمی خاک یا هر چیز دیگری چاله ها را پر کنند تا مشکلی برای دوچرخه سواران پیش نیاید. در ۵۰۰ متر آخر مسیر، دو چاله وجود داشت که اگر یک بیل خاک در آن می ریختند، هیچ مشکلی به وجود نمی آمد.
گنج خانلو در مورد جایزه توره دوچرخه سواری ایران و آذربایجان اظهار داشت: جایزه تور در سال ۲۰۱۵، ۱۰۰ هزار دلار بود و در سال ۲۰۱۶ به ۱۱۰ هزار دلار افزوده شد. از سال ۲۰۱۷ مبلغ جایزه ۵۰ هزار یورو و سپس ۳۶ هزار یورو شد. در سال ۲۰۲۲ جایزه تور را ۲۲ هزار یورو تعیین کردند. به نظرم بهتر بود که جایزه را به همان مقدار قبلی نگه می داشتند. به هر حال دو سال هم تور ایران - آذربایجان به سبب شیوع ویروس کرونا برگزار نشد که می توانستند جایزه آنرا ذخیره کنند. از طرفی معین نیست که این جایزه چه زمانی به دستمان برسد. ولی باز هم در این بی پولی، تیم ما توانست سه هزار یورو به دست آورد. هر چند که مالیات هم از آن هم کسر می شود ولی باز هم خوب بود.
او اضافه کرد: نکته دیگری که وجود داشت، در تورهای دنیا اولویت با پیراهن طلایی، پیراهن امتیازی، پیراهن کوهستان و در آخر پیراهن جوان ترین رکابزن است. در مرحله آخر که روی سکو رفتیم به رکابزنانی که صاحب پیراهن طلایی، کوهستان و جوان ترین رکابزن شده بودند، سکه دادند اما به من که صاحب پیراهن امتیازی شده بودم، کارت هدیه ۵۰۰ هزار تومانی دادند. تعجب می کنم چگونه آنرا حساب کردند.
گنج خانلو در پاسخ به این پرسش که چگونه متوجه شد بقیه رکابزنان سکه گرفته اند و چرا همان جا اعتراض نکرد؟ اشاره کرد: پشت بلندگو اعلام کردند، سکه داده اند. من بعدا متوجه شدم که کارت هدیه ۵۰۰ هزار تومانی داده اند و آنجا اصلا نگاه نکردم. من برای تیم تبریز رکاب زدم و واقعا از این حرکت ناراحت شدم.
رکابزن ملی پوش ایران در مورد آخرین وضعیت اعزام به مسابقات قهرمانی جهان پیست در فرانسه اشاره کرد: احتمال این که اعزام شوم را صفر می دانم. به من هیچ چیزی اعلام نکردند و پاسپورتم نیز دست خودم است و هیچ چیزی در مورد این که تمرین داشته باشم، نیز به من نگفته اند. ما حتی داریم زمان را برای بازی های آسیایی از دست می دهیم. شما بروید ببینید چینی ها الان دارند چه کار می کنند و ما چه برنامه ای داریم. برای نتیجه گرفتن باید مسابقه برویم.منبع:

1401/07/16
21:20:00
0.0 از 5
441
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۱
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد