انجمن گلف NCGU
نایب رئیس فدراسیون جهانی:

ایران در شمشیربازی درختی كاشته كه دارد میوه اش را برداشت می كند

ایران در شمشیربازی درختی كاشته كه دارد میوه اش را برداشت می كند

به گزارش انجمن گلف جورجو اسكارسو اظهار داشت: متقاعد شدم شمشیربازان بزرگتری به ایران بیایند و ایران در شمشیربازی درختی كاشته كه دارد میوه اش را برداشت می كند.


به گزارش انجمن گلف به نقل از ایسنا، جورجو اسكارسو رئیس فدراسیون شمشیربازی ایتالیا و نایب رئیس فدراسیون جهانی در مورد جام جهانی سابر جوانان تهران بیان كرد: معمولا كسانی كه در این مسابقات شركت می كنند آینده سابر هستند و در المپیك 2028 شركت می كنند. مسابقات سطح بالایی داشت و دیدید كه كویت توانست ایتالیا را شكست دهد.
وی در پاسخ به این پرسش كه ایران می تواند میزبان مسابقات بزرگتری باشد یا خیر، اشاره كرد: در دنیا هر فدراسیون كه می خواهد مسابقات بزرگی را برگزار كند ابتدا از مسابقات رده جوانان شروع می كند. فدراسیون ایران هم چند سال است این درخت را كاشته و دارد میوه اش را برداشت می كند. با موفقیتی كه ایران در المپیك ریو داشت و موفقیتی كه در المپیك توكیو به دست می آورد، من خودم متقاعد شدم كه شمشیربازان بزرگتری به ایران بیایند.
اسكارسو در مورد همكاری فدراسیون ایران و ایتالیا اظهار داشت: ما با دوستان خود در فدراسیون ایران رابطه نزدیكی داریم و تبادل تجربه می نماییم. البته كویت باشكست ایتالیا نشان داد شمشیربازی دیگر فقط قاره اروپا نیست و هیچ تیمی نمی تواند خیالش راحت باشد. در كل شمشیربازی خیلی رشد كرده است.
وی در مورد سفرش به تهران نیز اظهار داشت: برای نخستین بار به تهران آمدم و بسیار شهر زنده و جوانی است و این مسابقات می تواند پیامی برای دنیا باشد كه ایران آنطور كه در كشورهای دیگر معرفی می شود، نیست.
منبع:

1398/09/03
19:11:18
5.0 از 5
4783
تگهای خبر: المپیك , بازی , تیم , جام جهانی
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد