انجمن گلف NCGU

تمام کمانداران ایران از جام جهانی کره جنوبی حذف شدند

تمام کمانداران ایران از جام جهانی کره جنوبی حذف شدند

انجمن گلف: تمام کمانداران ایران در جام جهانی کره جنوبی مقابل حریفان خود شکست خوردند و حذف شدند.


به گزارش انجمن گلف به نقل از خبرگزاری ایرنا از فدراسیون تیراندازی با کمان، کمانداران کامپوند ایران امروز (پنجشنبه) در ادامه مسابقات جام جهانی کره جنوبی به مصاف حریفان خود رفتند و به کار خود در این رقابت ها اختتام دادند. فقط یکی از نمایندگان ایران به دور سوم مسابقات رسید.
کوثر خشنودی کیا که در مرحله مقدماتی کامپوند مسابقات کره جنوبی با امتیاز ۶۹۶ در رده چهارم ایستاده بود، بعد از استراحت در دور نخست، در یک شانزدهم نهایی بعد از تساوی ۱۴۴ بر ۱۴۴ در تیر طلایی مغلوب کمانداری در دانمارک شد.
سیده ویدا حلیمیان در دور نخست مسابقات حذفی به مصاف کمانداری از قزاقستان رفت و با نتیجه ۱۴۵ بر ۱۳۷ به پیروزی رسید. وی در مرحله بعد برابر نماینده کره جنوبی ۱۴۳ بر ۱۳۹ شکست خورد.
راحله فارسی در دور نخست مسابقات حذفی مقابل کمانداری از هند با نتیجه ۱۴۳ بر ۱۴۲ به پیروزی رسید. وی در یک شانزدهم نهایی با نتیجه ۱۴۴ بر ۱۴۰ مغلوب نماینده ترکیه شد.
گیسا بایبوردی در دور نخست مسابقات حذفی مقابل کمانداری از کرواسی با نتیجه ۱۴۵ بر ۱۴۴ به پیروزی رسید. وی در دور دوم ۱۴۶ بر ۱۴۳ کمانداری از امریکا را شکست داد اما در مرحله یک هشتم نهایی با نتیجه ۱۴۵ بر ۱۴۱ مغلوب نماینده ترکیه شد.
امیر کاظم پور در دور نخست مسابقات حذفی برابر کمانداری از آلمان با نتیجه ۱۴۷ بر ۱۴۵ شکست خورد. محمد صالح پالیزبان در دور نخست مسابقات حذفی مقابل کمانداری از استونی با نتیجه ۱۴۶ بر ۱۴۵ شکست خورد. سید حسام الدین کوثر در دور نخست مسابقات حذفی مقابل کمانداری از دانمارک با نتیجه ۱۴۶ بر ۱۴۳ شکست خورد. حمزه نکویی در دور نخست مسابقات حذفی بعد از تساوی ۱۴۴ بر ۱۴۴ مقابل کمانداری از آمریکا در تیر طلایی باخت.


منبع:

1401/02/30
14:47:46
0.0 از 5
446
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۵
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد