انجمن گلف NCGU

ناراحتی و تهدید وزنه برداران ذوب آهن در آستانه فینال لیگ برتر

ناراحتی و تهدید وزنه برداران ذوب آهن در آستانه فینال لیگ برتر

وزنه برداران باشگاه ذوب آهن در آستانه فینال لیگ برتر با باشگاه خود بر سر پرداخت قرارداد گرفتار مشکل شده اند.به گزارش انجمن گلف به نقل از ایسنا، فینال لیگ برتر وزنه برداری هفته آتی برگزار می گردد و دو تیم ذوب آهن اصفهان و فولادین ذوب آمل برای کسب عنوان قهرمانی رقابت نزدیکی را با یکدیگر دارند.
در این میان اعضای تیم ذوب آهن از پرداخت نشدن قراردادهایشان ناراحت هستند و حتی تهدید به وزنه نزدن در فینال لیگ هم کرده اند.
طبق توافق انجام شده بین وزنه برداران و باشگاه ذوب آهن، وزنه برداران ۱۰ تا ۱۵ درصد از مبلغ کل قرارداد هایشان را بخشیده اند اما به این شرط که قراردادها بموقع پرداخت گردد. باشگاه هم اعلام نموده بود در سه قسط قراردادها را می پردازد به شکلی که ۴۰ درصد را بعد از هفته اول، ۳۰ درصد را بعد از هفته دوم و ۳۰ درصد باقی مانده را بعد از هفته آخر پرداخت می کند.
۴۰ درصد اول پرداخت شده است اما هنوز ۳۰ درصد دوم پرداخت نشده است. این مسئله وزنه برداران را ناراحت کرده است و این را این تهدید را کرده اند که در فینال لیگ وزنه نمی زنند چونکه باشگاه به وعده اش عمل نکرده است.
حالا باید دید که در ایام باقی مانده تا فینال، باشگاه ذوب آهن چه تصمیمی می گیرد و با وزنه برداران تعامل می کند یا وزنه برداران شاکی بر سر حرف خود باقی می مانند و در فینال لیگ وزنه نمی زنند.1400/11/28
19:37:37
0.0 از 5
773
تگهای خبر: باشگاه , تیم , رقابت , قهرمانی
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد