انجمن گلف NCGU

دیوید لاپارتینت برای بار دوم رییس اتحادیه جهانی دوچرخه سواری شد

دیوید لاپارتینت برای بار دوم رییس اتحادیه جهانی دوچرخه سواری شد

انجمن گلف: صد و نودمین کنگره جهانی دوچرخه سواری در بلژیک با انتخاب مجدد دیوید لاپارتین بعنوان رییس این اتحادیه اجرا شد.به گزارش انجمن گلف به نقل از مهر، در حاشیه برگزاری مسابقات دوچرخه سواری قهرمانی جاده جهان در بلژیک، صد و نودمین کنگره جهانی این رشته نیز با حضور اعضا در بخش های مختلف برگزار می گردد که با اهمیت ترین بخش این کنگره برگزاری انتخابات ریاست و اعضای هیأت رئیسه بود.
در این کنگره، دیوید لاپارتینت ۴۸ ساله سیاست مدار فرانسوی بدون رقیب توانست برای بار دوم از طرف اعضا رأی اعتماد گرفته و بعنوان رییس اتحادیه جهانی دوچرخه سواری UCI انتخاب گردد. لاپارتینت از سال ۲۰۱۷ در این مسند حضور داشته است.
همچنین در این جلسه انتخابات ۱۱ عضو هیأت رئیسه و اجرائی نیز با حضور منتخبین قاره ها اجرا شد.
میزبان برخی مسابقات هم مشخص شد. مسابقات جهانی داخل سالن در سال ۲۰۲۲ در گنت بلژیک، مسابقات قهرمانی جهان کوهستان در سال ۲۰۲۲ در ایتالیا، مسابقات پیست ۲۰۲۴ و ۲۰۲۵ در فرانسه، مسابقات جهانی جاده ۲۰۲۵ هم برای نخستین بار در کیگالی رواندا و در یک کشور آفریقایی انجام خواهد شد.
همچنین چهار کشور سودان جنوبی، جزایر سلیمان، گینه استوایی و واتیکان نیز به عضویت این اتحادیه درآمدند.
گزارش مالی این اتحادیه نیز ارائه شد که طی این گزارش UCI در آخر سال ۲۰۲۰ با ۴۰ میلیون فرانک سوئیس در حساب ذخیره با وجود همه گیری کرونا در این سال هیچ تغییر مالی نسبت به سال ۲۰۱۹ نداشته است. همین طور مصوب شد تا بودجه بیشتری برای توسعه دوچرخه سواری در کشورهای مختلف در نظر گرفته شود.
ایران در این کنگره هیچ نماینده ای نداشت. قرار بود محمود رشیدی رییس اسبق فدراسیون راهی بلژیک شود که به سبب عدم صدور بموقع روادید از این سفر بازماند. همچنین تیم ملی دوچرخه سواری کشورمان نیز در مسابقات قهرمانی جهان بلژیک به سبب عدم صدور ویزا حضور نیافت.
رشیدی رییس اسبق فدراسیون روز اول مهرماه به سبب ایرادات وارده به انتخابات خردادماه فدراسیون دوچرخه سواری کشورمان از سمت خود استعفا داد.


منبع:

1400/07/03
18:06:41
0.0 از 5
1072
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد