انجمن گلف NCGU

مصدومیت بالاخره سهراب مرادی را از پا انداخت بعلاوه فیلم

مصدومیت بالاخره سهراب مرادی را از پا انداخت بعلاوه فیلم

انجمن گلف: مصدومیت بالاخره سهراب مرادی از پا انداخت و با وجود تمام تلاش هایی که این وزنه بردار داشت، در نهایت در کسب سهمیه المپیک ناموفق بود.به گزارش انجمن گلف به نقل از ایسنا، سهراب مرادی وزنه بردار دسته ۹۶ کیلوگرم ایران به دنبال گرفتن سهمیه المپیک توکیو بود و آخرین امید او به جهت اینکه این سهمیه را به دست آورد، مسابقات گزینشی المپیک کلمبیا بود.

او به فاصله بیست روز بعد از مسابقات قهرمانی آسیا، در یک مسابقه پر فشار و سنگین دیگر شرکت کرد و روی تخته مسابقات گزینشی المپیک کلمبیا رفت تا شانس خودرا برای گرفتن سهمیه افزایش دهد. بدین جهت باید در این مسابقات رکورد ۳۸۸ کیلوگرم را به ثبت می رساند.

این وزنه بردار همانند قهرمانی آسیا یک ضرب را با وزنه ۱۷۰ کیلوگرم شروع کرد که از همان ابتدا مشخص بود فشار زیادی را زیر این وزنه تحمل می کند چونکه داوران نخستین حرکت او را خطا گرفتند. در حرکت دوم وزنه ۱۷۰ کیلوگرم را زد و چراغ سفید هم گرفت اما احساس درد شدیدی در مچ دست داشت. مصدومیت او به قدر جدی بود که از حرکت سوم یک ضرب و دوضرب انصراف داد. او با از دست دادن امتیاز این مسابقه، با المپیک توکیو وداع کرد.

یکی از نکاتی که مطرح شده این است که باتوجه به فاصله کم قهرمانی آسیا تا مسابقات کلمبیا، فرصت ریکاوری برای مرادی کم بوده است. از طرفی سفر به کلمبیا هم باتوجه به مسیر پروازی طولانی که دارد خستگی زیادی برای او به دنبال داشته است. بدین جهت شروع رقابت با وزنه ۱۷۰ کیلوگرم قدری سنگین بوده است و باید با وزنه کمتری رقابت را شروع می کرد. تنها کسی که می تواند این مسئله پاسخ بدهد و شرایط سهراب مرادی را پیش از وزنه زدن توضیح دهد، محمد حسین برخواه سرمربی تیم ملی است.

سهراب مرادی در راه کسب سهمیه المپیک مصدومیت های زیادی را پشت سر گذاشت، دو بار از ناحیه کتف مصدوم گردید که او را برای درمان راهی آلمان کرد. سپس از ناحیه کمر و پشت ران پا هم لطمه دیدگی های جدی داشت و الان مصدومیت آخر که از ناحیه مچ دست بود، او را از پا انداخت و شانس رفتن به المپیک را از این وزنه بردار گرفت.

لحظه مصدومیت سهراب مرادی در مسابقات کلمبیا
مرورگر شما از ویدئو پشتیبانی نمی نماید.
فایل آنرا از اینجا دانلود کنید: video/mp4


منبع:

1400/02/24
22:17:57
0.0 از 5
903
تگهای خبر: المپیك , تیم , تیم ملی , داور
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد