انجمن گلف NCGU
حدیقی:

بطور قطع كیفیت لیگ شیرجه پایین تر آمده است

بطور قطع كیفیت لیگ شیرجه پایین تر آمده است

به گزارش انجمن گلف رئیس کمیته فنی شیرجه اظهار داشت: مسابقات از نظر کیفیت بطور قطع با سالهای گذشته متفاوت خواهد بود چون استخری برای تمرین شیرجه روها وجود نداشت.


امید حدیقی در گفتگو با ایسنا، درباره انجام لیگ شیرجه اظهار نمود: با عنایت به انتشار کرونا مسابقات فشرده و سریع صورت خواهد گرفت. یک سالی است که ورزشکاران تمرین نکرده اند و شرایطی هم برای تمرین نداشتند. ما تلاش کردیم این مسابقه را انجام دهیم تا آنها در آخر سال یک مسابقه داشته باشند و انگیزه ای برای سال آینده باشد.
او درباره تعداد شرکت کنندگان در مسابقات لیگ شیرجه اظهار داشت: این مسابقات اگر مشکلی پیش نیاید از ساعت ۱۱ فردا آغاز خواهد شد. در این دوره بطور قطع ۵ تیم شرکت خواهند کرد. مسابقات از نظر کیفیت بطور قطع با سالهای گذشته متفاوت خواهد بود چون استخری برای تمرین شیرجه روها وجود نداشت. بطور قطع در این شرایط مسابقات سطح پایین تری دارد اما خداراشکر می نماییم که برای شروع مسابقات را داریم تا در سال آینده استخرها باز شود و بتوانیم کار را با قدرت پیش بریم.
حدیقی درباره وضعیت ملی پوشان هم اظهار داشت: حمید کریمی و مجتبی ولی پور دو شانس این رشته برای کسب سهمیه المپیک هستند. ولی پور در تبریز تمرین می کند، او تمرینات داخل سالن دارد و هفته ای دوبار هم در استخر تمرین می کند. کریمی هم در تهران است و حدودا هفته ای ۵ روز و نیم تمرین کامل و داخل آب دارد. ما منتظر برگزاری مسابقات کاپ جهانی هستیم که فدراسیون جهانی شنا به ما اعلام نماید که این مسابقات در ژاپن انجام می شود یا خیر. آن مسابقات حکم انتخابی المپیک دارد. اگر مسابقات صورت گیرد ما هم این دو شیرجه رو را به مسابقات اعزام خواهیم کرد.
وی ادامه داد: ملی پوشان رده های سنی (سه رده سنی ۱۲ تا ۱۳ سال، ۱۴ تا ۱۵ سال و ۱۶ تا ۱۸ سال) هم حدودا از دو ماه قبل یعنی از زمانی که استخرها مجوز بازگشایی گرفتند به اردو دعوت شدند. آنها با رعایت پروتکلهای بهداشتی زیر نظر مربی تیم ملی تمرین می کنند.
منبع:

1399/12/16
23:03:30
0.0 از 5
902
تگهای خبر: المپیك , تمرین , تیم , تیم ملی
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد