انجمن گلف NCGU
علی نژاد:

وزارت ورزش حتما بر عملكرد فدراسیون اتومبیلرانی نظارت می كند

وزارت ورزش حتما بر عملكرد فدراسیون اتومبیلرانی نظارت می كند

معاون وزیر ورزش اظهار داشت: وزارت ورزش حتما بر عملکرد فدراسیون اتومبیلرانی نظارت خواهد داشت و امیدوارم برخی حواشی دیگر در این فدراسیون نباشد.


به گزارش انجمن گلف به نقل از ایسنا، مهدی علی نژاد بعد از برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون اتومبیلرانی، اظهار داشت: حدودا ۱۳ ماه فدراسیون با سرپرستی اداره شد که در این زمان ۳ سرپرست مشغول فعالیت بودند. ما هم در ابعاد قهرمانی و همگانی نیازمند کار بیش تر هستیم. ظرفیت این فدراسیون بسیار بیش تر از آن چیزی است که تا هم اکنون بوده و بطور قطع با کمک همه اعضای مجمع و شرایط جدید مطمئنم شاهد روزهای خوبی در این فدراسیون خواهیم بود.
او اضافه کرد: رقابت های انتخاباتی به پایان رسید و این خانواده به همدلی نیاز دارد. تکثر اتفاق خوبی است اما به شرطی که به وحدت لطمه نزند. وزارت ورزش حتما بر عملکرد این فدراسیون نظارت خواهد داشت و امیدوارم برخی حواشی دیگر در این فدراسیون نباشد.
علی نژاد تصریح کرد: باید از ظرفیت های بین المللی این رشته استفاده نماییم. اتومبیلرانی و موتورسواری پتانسیل برگزاری تورهای مختلف در داخل ایران را دارند و باید از این ظرفیت ها استفاده گردد. برای ناطمی آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم شاهد روزهای بهتری در این فدراسیون باشیم.1399/12/16
14:15:34
0.0 از 5
857
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد