انجمن گلف NCGU

رونمایی از سردیس قهرمان وزنه برداری المپیك

رونمایی از سردیس قهرمان وزنه برداری المپیك

به گزارش انجمن گلف مراسم رونمایی از سردیس قهرمان وزنه برداری المپیک در اصفهان برگزار شد و یک واحد آپارتمان هم به این ورزشکار اهدا شد.به گزارش انجمن گلف به نقل از ایسنا و به نقل از کمیته ملی المپیک، رضا صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک به همراه علیرضا رحیمی عضو هیات اجرایی برای دیدار با استاندار، مدیر کل ورزش و جوانان استان و رونمایی از سردیس سهراب مرادی قهرمانی المپیک به اصفهان سفر کرد.
بعد از رونمایی از تمبر یادبود و سردیس سهراب مرادی کلید و اسناد مالکیت یک واحد آپارتمان قهرمان جهان و المپیک که توسط یکی از خیرین استان تهیه شده بود، از جانب مسؤلان استانداری اصفهان به مرادی تقدیم شد.


صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک بیان نمود: در تاریخ ایران زمین قهرمانان فراوانی داریم اما آنهایی شایسته تقدیر هستند که به مرام پهلوانی هم رسیده باشند. قهرمان به دنبال سکه و سکوست اما پهلوان در متن جامعه خود زیست می کند و با مردم خود می خندد و می گرید، توجه پهلوان به دردها و آلام مردمش است و هویت خودش را از مردم می گیرد. از آغاز ورزش تا کنون بسیار مدال و مدال آور در ایران داشته ایم اما نام تختی و مرامش در ذهن و یادها مانده چونکه پرشی خوب از سکوی قهرمانی به سکوی پهلوانی داشت.
او افزود: سهراب مرادی چه مدال بگیرد و چه نگیرد برای مردمش محترم است چون که مرام و منش پهلوانی دارد. او ورزشکاری نجیب است. بنابراین هم قناعت دارد و زیاده خواه نیست و از همین رو شجاعت هم دارد و به همین علل ظرفیتی ویژه برای استان و کشوش به حساب می آید. شک نداشته باشید این قهرمان با نام نیک، نجابت و شجاعتش برای نسل های بعد هم زنده و ماندگار خواهد ماند.

منبع:

1399/12/13
22:39:53
0.0 از 5
1159
تگهای خبر: المپیك , پهلوانی , دیدار , سفر
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد