انجمن گلف NCGU
وزنه بردار پارالمپیكی:

بعنوان جانشین سیامند رحمان بار روانی زیادی را تحمل می كنم

بعنوان جانشین سیامند رحمان بار روانی زیادی را تحمل می كنم

ورنه بردار پارالمپیکی در دسته فوق سنگین اظهار داشت: بعنوان جانشین سیامند رحمان در بازی های پارالمپیک توکیو بار روانی سنگینی را تحمل می کنم که امیدوارم مسئولین به این مساله توجه داشته باشند.


به گزارش انجمن گلف به نقل از ایسنا، منصور پورمیرزایی در حاشیه مسابقات وزنه برداری قهرمانی کشور یادبود "سیامند رحمان" اظهار نمود: در این مسابقات جای سیامند رحمان واقعا خالی بود، در دسته ی فوق سنگین رقابت ما در مسابقات به شکلی بود که او همیشه قهرمان و من نایب قهرمان می شدم، نبود او نه فقط در مسابقات بلکه در اردوها نیز احساس می شود.
وی درباره ی علت عملکرد ضعیفش در ثبت رکورد ۲۵۷ کیلوگرم در قهرمانی کشور، اظهار نمود: برای حضور در این مسابقات از آمادگی زیادی برخوردار نبودم، ما هم اکنون در فاز استقامت هستیم و از فروردین تمرینات قدرتی خودرا شروع خواهیم کرد. به احترام سیامند رحمان در قهرمانی کشور شرکت کردم.
وی افزود: بعنوان جانشین سیامند رحمان در بازیهای پارالمپیک توکیو بار روانی سنگینی بر دوش من است و مسئولان باید این مساله را بیشتر مدنظر قرار دهند. انشالله که بتوانم با کسب مدال طلا در توکیو جایگزین شایسته ای برای سیامند رحمان باشم و روح او را شاد کنم.
پورمیرزایی در آخر حصور در مسابقات بین المللی گرجستان در اردیبهشت سال آینده را یکی از مهم ترین برنامه های خود عنوان نمود و اضافه کرد: این رقابت ها آخرین مرحله مسابقات انتخابی جهت شرکت در بازیهای پارالمپیک توکیو است که تمام وزنه برداران پارالمپیکی باید در این تورنمنت حضور پیدا کنند تا مجوز شرکت در پارالمپیک توکیو را داشته باشند.1399/12/13
14:10:35
0.0 از 5
915
تگهای خبر: المپیك , بازی , تمرین , تیم
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد