انجمن گلف NCGU
شرایط ویژه برای تیم تازه تأسیس دوومیدانی

محمودزاده: بانوان را تنها نمی گذاریم

محمودزاده: بانوان را تنها نمی گذاریم

به گزارش انجمن گلف تیم دو و میدانی سداد با شرایط خاصی در رقابت های قهرمانی بانوان این رشته شرکت می کند.به گزارش انجمن گلف به نقل از مهر، نشست خبری تیم دو و میدانی بانوان سداد ظهر امروز با رونمایی از پیراهن این تیم در رقابت های داخل سالن قهرمانی باشگاه های کشور برگزار گردید.
محمدعلی محمودزاده درباره تیمداری در حوزه بانوان رشته دو و میدانی اظهار داشت: خیلی اتفاقی با قهرمانان زن این حوزه آشنا شدیم و وظیفه اجتماعی و حقوقی خودمان دیدیم که حمایت مالی نماییم تا تیمی سرشار از انرژی جوانان مستعد و ورزشکار را که قهرمانی های مختلف دارند را حفظ نماییم.
مدیرعامل شرکت پرداخت الکترونیک افزود: آنها را هیچگاه تنها نخواهیم گذاشت و تلاش می نماییم تا همراه آنها در راه موفقیت باشیم و حمایت های خویش را دریغ نخواهیم کرد.
محمودزاده درباره احتمال تیمداری در رشته های دیگر خاطرنشان کرد: ما آمدیم تا شرکتهای دیگر هم به پشتیبانی از چنین رشته هایی بپردازند. حضور گسترده ما در سایر رشته ها به این رشته بستگی دارد.
سپیده توکلی مربی تیم دو و میدانی بانوان سداد هم در اینباره اظهار داشت: مشکلات اقتصادی سبب شد تا تیم قبلی را که در طول چند سال قبل جمع آوری کرده بودیم در آستانه از دست دادن داشته باشیم اما حمایت های بی دریغ مجموعه سداد سبب شد تا همچنان در لیگ بمانیم و خودمان را برای بازی ها آماده نماییم.
او درباره شرایط قراردادهای اعضای تیم خاطرنشان کرد: سال اول تیمداری این مجموعه است. به قهرمانان رشته که مقام بیاورند پاداش ویژه می دهیم و کسانی هم که رکورد شکنی کنند پاداش خواهند گرفت. در واقع به اعضای تیم که بتوانند رتبه های اول تا چهارم را بیاورند پول داده خواهد شد.
توکلی درباره احتمال برگشت به رقابت ها و پوشیدن باردیگر پیراهن تیم ملی ایران اظهار داشت: تصمیم خداحافظی ام را قطعی گرفتم و می خواهم به کارم در کمیته بانوان فدراسیون و استعدادیابی بانوان ادامه دهم.


منبع:

1399/12/10
22:40:16
0.0 از 5
974
تگهای خبر: بازی , باشگاه , تیم , تیم ملی
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد