انجمن گلف NCGU
رضایی:

توقع كسب ۱۵ سهمیه دوومیدانی پارالمپیك توكیو داریم

توقع كسب ۱۵ سهمیه دوومیدانی پارالمپیك توكیو داریم

رئیس انجمن پارادوومیدانی با اظهار رضایت نسبت به عملکرد ۸ ورزشکار اعزامی به امارات اظهار داشت: با عملکرد خوبی که دوومیدانی کاران معلول در این تورنمنت داشتند امید به کسب ۳ سهمیه دیگر در دوومیدانی داریم.


بهمن رضایی در گفت و گو با ایسنا، در ارزیابی از عملکرد دوومیدانی کاران معلول اعزامی به فزاغ امارات اظهار نمود: این تورنمنت که برای تایید کلاس بندی بین المللی و کسب رنکینگ جهانی بود، با ۸ ورزشکار شرکت کرده بودیم که ۶ ورزشکار کلاس بندی بین المللی آنها تایید و موفق به کسب رنکینگ شدند.
وی اظهار داشت: در این تورنمنت تغییر کلاس ۳ نفر از دوومیدانی کاران به ضرر ما به اتمام رسید و نتوانستیم به نتایج پیشبینی شده دست پیدا نماییم. البته با رکورد خوبی که حامد امیری و سعید افروز در پرتاب نیزه ثبت کردند، ما را به کسب طلای این دو دوومیدانی کار در پارالمپیک توکیو امیدوار کرد.
رضایی در پاسخ به این پرسش که چه تعداد سهمیه دوومیدانی در امارات کسب شد، خاطرنشان کرد: سهمیه های کسب شده هم اکنون معلوم نیست و باید از سوی IPC به کمیته ملی پارالمپیک اعلام گردد. البته پس از ۲۱ اسفند که دومین مرحله رکوردگیری دوومیدانی در مجموعه ورزشی آفتاب انقلاب برگزار می شود، تعداد سهمیه های کسب شده از جانب کمیته ملی پارالمپیک نهایی و اواخر فروردین فهرست دوومیدانی کاران اعزامی به توکیو به کمیته برگزاری بازیها اعلام خواهد شد.
وی افزود، : هدف ما از شرکت در این تورنمنت کسب رنکینگ جهانی و تایید کلاس بندی بین المللی دوومیدانی کاران پارالمپیکی جهت شرکت در توکیو بود که به این هدف دست پیدا کردیم.

رضایی در انتها اظهار داشت: تیم دوومیدانی تا به هم اکنون ۱۲ سهمیه کسب کرده که امیدوار به کسب ۳ سهمیه دیگر هستیم. البته این که از این تعداد چند نفر به توکیو اعزام می شود بستگی به سیاست کمیته ملی پارالمپیک دارد. در دوره قبل با ۲۶ ورزشکار در پارالمپیک ریو شرکت کردیم و تنها موفق به کسب ۱۲ مدال شدیم، این دوره با عنایت به محدودیت ها، ستاد بازیهای پارالمپیک تصمیم دارد تنها کسانی را به توکیو اعزام کند که مدال آور باشند.1399/12/10
14:56:02
0.0 از 5
938
تگهای خبر: المپیك , بازی , تیم , ورزش
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد