انجمن گلف NCGU

ستاد بازی های پارالمپیك و پاراآسیایی

ستاد بازی های پارالمپیك و پاراآسیایی

به گزارش انجمن گلف در سی امین جلسه ستاد بازی های پارالمپیک و پاراآسیایی مقرر شد که حتی در صورت لغو بازی های توکیو ۲۰۲۰، اردوها به منظور آمادگی لازم برای حضور در بازی های آسیایی هانگژو ۲۰۲۱ تداوم داشته باشد.به گزارش انجمن گلف به نقل از ایسنا و به نقل از روابط عمومی کمیته ملی پارالمپیک، سی امین جلسه ستاد بازی های پارالمپیک توکیو ۲۰۲۰ و پاراآسیایی هانگژو ۲۰۲۲ و پاراآسیایی جونان بحرین ۲۰۲۱ با حضور رئیس، دبیر اجرایی، مدیران فرهنگی، آکادمی و روابط عمومی و کارشناسان فنی پارالمپیک، روسای فدراسیون های جانبازان و معلولین، نابینایان و کم بینایان، تیراندازی با کمان، نماینده فدراسیون قایقرانی و همینطور با حضور وبیناری سرپرست کاروان کشورمان در پارالمپیک توکیو ۲۰۲۰ برگزار شد.

در این نشست، ضمن عرضه آخرین وضعیت اردوها، نسبت به مسائل مختلف شامل اسکان، غذا، پزشکی، روانشناسی، فرهنگی، فنی و... تبادل نظر شد.

در این جلسه مقرر گردید حتی در صورت لغو بازی های توکیو ۲۰۲۰ اردوها به منظور آمادگی لازم برای حضور در بازی های آسیایی هانگژو ۲۰۲۱ تداوم یابد.

ضمنا اردوهای جوانان از آغاز ۱۴۰۰ برای کسب آمادگی در بازی های جوانان بحرین ۲۰۲۱ آغاز خواهد شد.

گزارش های دیگر این جلسه می توان به پرداخت حقوق اشاره نمود که خوشبختانه کمیته ملی پارالمپیک تا آخر بهمن هیچگونه بدهی به ورزشکاران و کادر فنی ندارد.

منبع:

1399/12/07
12:52:58
0.0 از 5
908
تگهای خبر: المپیك , بازی , پزشك , فدراسیون
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد