انجمن گلف NCGU
در حاشیه افتتاح خوابگاه تیروكمان،

سلطانی فر: حیف است از مدال المپیك تیروكمان بی بهره بمانیم

سلطانی فر: حیف است از مدال المپیك تیروكمان بی بهره بمانیم

به گزارش انجمن گلف وزیر ورزش در حاشیه افتتاح خوابگاه تیروکمان اظهار داشت: حیف است که از مدال های بین المللی، جهانی و المپیک در تیروکمان و تیراندازی بی بهره بمانیم و با سابقه دیرینه فرهنگی و تاریخی در این رشته ها، نتوانیم مدال بگیریم.به گزارش انجمن گلف به نقل از ایسنا، مسعود سلطانی فر در حاشیه افتتاح خوابگاه تیروکمان در مجموعه ورزشی آزادی اظهار نمود: خدا را شکر می کنم قولی که داده بودیم، عملی و این خوابگاهی که برپایه صحبت های ریاست فدراسیون و ورزشکاران یکی از ملزومات اصلی بود، فراهم و آماده شده است.

وی اضافه کرد: امید زیادی به تیراندازی با کمان و همینطور تیراندازی دارم و فکر می کنم ریشه این ورزش ها در هویت فرهنگی و ملی ما است. در واقع حیف است که از مدال های بین المللی و جهانی و المپیک در این رشته ها بی بهره بمانیم و با این سابقه دیرینه فرهنگی و تاریخی که در این رشته ها داشتیم، نتوانیم در این رشته ها مدال بگیریم.
وزیر ورزش و جوانان اضافه کرد: تلاش ما بر این است که امکانات مناسب تری فراهم نماییم. برای تجهیزات هم چندین بار صحبت کرده ایم. مشکل تحریم را داریم و هم اکنون تحت شدیدترین و ظالمانه ترین تحریم ها هستیم. امیدواریم این تحریم ها هرچه زودتر برطرف شود و مشکلات بخش های مختلف کشور حل شود.
سلطانی فر اظهار داشت: در فکر هستیم با همین شرایط کنونی تلاش و تجهیزات مناسب تری را فراهم نماییم تا با عزم و اراده ای که ورزشکاران دارند، برای کشور افتخار آفرینی کنند.
سلطانی فر در انتها اظهار داشت: فکر می کنم میلاد وزیری که سهمیه المپیک را گرفته و سایر ورزشکارانی که مقرر است خرداد ۱۴۰۰ در رقابت های جهانی پاریس مسابقه بدهند، موفق به کسب سهمیه شوند. خدا را چه دیدید، شاید با این تلاشی که انجام شد و دعای خیر مردم و انگیزه و اشتیاق ورزشکاران بتوانیم یک کار تاریخی در المپیک انجام دهیم. این مورد دور از ذهن نیست و امکان دارد روز مسابقه در المپیک، روزِ یک ورزشکار باشد و بتواند نتیجه خوبی بگیرد.

منبع:

1399/12/04
13:54:37
0.0 از 5
952
تگهای خبر: المپیك , تجهیزات , تیم , رقابت
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۱
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد