انجمن گلف NCGU

تمدید زمان برگزاری مسابقات بدمینتون انتخابی المپیك توكیو

تمدید زمان برگزاری مسابقات بدمینتون انتخابی المپیك توكیو

به گزارش انجمن گلف فدراسیون جهانی بدمینتون زمان برگزاری مسابقات انتخابی المپیک توکیو را تمدید کرد.به گزارش انجمن گلف به نقل از ایسنا و به نقل از Inside the games، مسابقات بدمینتون انتخابی المپیک قرار بود از ماه مارس آغاز شود اما فدراسیون جهانی بدمینتون تغییراتی در برنامه خود به وجود آورد و زمان برگزاری مسابقات را تمدید کرد. طبق اعلام برنامه جدید فدراسیون جهانی، مسابقات انتخابی از ۲۵ آوریل (پنجم اردیبهشت ۱۴۰۰) شروع می شود و ۱۵ جون ( ۲۵ خرداد ۱۴۰۰) هم تمام می شود. در همین راستا برگزاری برخی مسابقات هم به تعویق افتاده که زمان جدید آنها اعلام خواهد شد.
به گزارش انجمن گلف به نقل از ایسنا، ثریا آقایی بانوی ملی پوش بدمینتون ایران به دنبال گرفتن سهمیه المپیک بود. او مدتی پیش در لیگ برتر از ناحیه زانو گرفتار مصدومیت شد. ازاین رو تحت عمل جراحی قرار گرفت و فعلا دو ماه باید استراحت داشته باشد.
با توجه به تغییر زمان بندی مسابقات انتخابی المپیک باید دید این تغییر به نفع آقایی است و می تواند خودش را به مسابقات برساند و یا مانند چهار سال پیش باردیگر مسابقات کسب سهمیه را از دست می دهد.

آقایی چهار سال پیش در حالیکه برای گرفتن سهمیه المپیک ریو تلاش می کرد مصدوم گردید و ادامه مسابقات انتخابی المپیک را از دست داد.


منبع:

1399/12/03
12:41:28
0.0 از 5
1095
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد