انجمن گلف NCGU

وزیری برای كسب سهمیه تیمی المپیك انگیزه زیادی دارم

وزیری برای كسب سهمیه تیمی المپیك انگیزه زیادی دارم

عضو تیم ملی ریکرو مردان اظهار داشت: هدف اصلی من و سایر کمانداران کسب سهمیه تیمی المپیک در مسابقات فرانسه است که برای دستیابی به چنین هدفی، امید و انگیره زیادی داریم.


به گزارش انجمن گلف به نقل از ایسنا، میلاد وزیری درباب کیفیت برگزاری لیگ برتر تیروکمان اظهار نمود: باتوجه به شرایط کرونا لیگ منظم و با کیفیتی را شاهد بودیم که تاثیر زیادی در عملکرد ملی پوشان برای کسب سهمیه تیمی در فرانسه خواهد داشت.
وی ادامه داد: هدف اصلی من و سایر کمانداران در مرحله اول کسب سهمیه تیمی است و برای آن امید و انگیره زیادی داریم. البته برای دستیابی به چنین هدفی فدراسیون، وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیک کمک زیادی انجام می دهد تا بتوانیم اول سهمیه تیمی را کسب نماییم و پس از آن در المپیک عملکرد موفقی داشته باشیم.
وزیری همین طور درباب راه اندازی خوابگاه این رشته اظهار داشت: بزرگترین مشکلی که در سالهای قبل داشتیم، نبود خوابگاه بود و همین مورد سبب می شد در شهرهای مختلف اردو بزنیم. با تاسیس خوابگاه این مشکل برطرف شد و این نقطه عطفی برای رئیس فدراسیون تیروکمان بود که به وعده هایی که در ابتدای کار خود در این فدراسیون داده بود، عمل کند.
وی همین طور درباب تمرینات و آمادگی کمانداران اشاره کرد: شرایط کمانداران خوب است. هم اکنون نیز چون در فصل زمستان قرار داریم، بدنسازی انجام می شود و افت رکورد در این فصل قابل توجیه است. فروردین روند رو به رشد ما محسوس خواهد بود.
او در آخر درباب شانس کسب سهمیه تیمی برای المپیک توکیو در مسابقات فرانسه اشاره کرد: این تیم پتانسیل بالایی دارد و بچه ها باید خودرا باور کنند. باتوجه به تجربه ای که دارم و سیستمی که می بینم تیم ما این پتانسیل را دارد نه سوم بلکه بعنوان تیم اول سهمیه تیمی بگیرد. بیشتر از حضور خودم در المپیک، برای کسب سهمیه تیمی المپیک انگیزه دارم و امیدوارم این امر محقق شود.1399/12/02
10:17:45
0.0 از 5
911
تگهای خبر: المپیك , تمرین , تیم , تیم ملی
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۲
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد