انجمن گلف NCGU

اضافه شدن ۲ منتقد به كمیته فنی دوچرخه سواری

اضافه شدن ۲ منتقد به كمیته فنی دوچرخه سواری

به گزارش انجمن گلف سرپرست فدراسیون دوچرخه سواری چهار نفر را به کمیته فنی فدراسیون اضافه کرد که دو نفر از آنها منتقد سیاست های کاری رئیس قبلی فدراسیون بودند.به گزارش انجمن گلف به نقل از ایسنا، افشین داوری سرپرست فدراسیون دوچرخه سواری تفراتی را به کمیته فنی فدراسیون اضافه کرده و مقرر است این کمیته هفته آینده تشکیل جلسه بدهد.

علی زنگی آبادی رئیس سابق فدراسیون، ایمان دلیل حیرتی رئیس هیات گیلان، جواد موسوی رئیس هیات البرز و مجید ناصری سرمربی سابق تیم ملی و داور بین المللی ایران نفراتی هستند که به کمیته فنی اضافه شده اند.

زنگی آبادی و ناصری جزو افرادی بودند که قبلا نسبت به سیاست های فدراسیون در زمان ریاست قمری انتقاد داشتند.

پیش از این هم نام اصغر خالقی، مهدی روزبهانه رئیس هیات خراسان رضوی، رسول هاشم کندی رئیس هیات آذربایجان شرقی، منوچهر روشن پور پیشکسوت، محمود وفایی رئیس پیشین سازمان لیگ، اشرف ساکی نایب رئیس بانوان، محسن سلگی دبیر فدراسیون و علیرضا احمدی مدیر تیم های ملی عضو این کمیته بودند.

افشین داوری در گفتگو با ایسنا در باره علت اضافه کردن نفرات جدید به کمیته فنی و اینکه شخصی هم از کمیته حذف گردیده است یا خیر اظهار داشت: ما شخصی را از کمیته فنی حذف نکرده ایم و نفراتی اضافه شدند تا کمیته فنی تقویت شود. زنگی آبادی و ناصری که خودشان افراد فنی هستند. پیش از این دو رئیس هیات، عضو کمیته فنی بودند و ما دو نفر دیگر را هم اضافه کردیم و آنها هم افراد متخصصی هستند.

او اضافه کرد: در واقع ما چیزی را به هم نزده ایم و با هماهنگی و مشورت با بدنه دوچرخه سواری این کار را انجام دادیم. فقط خواستیم همه به هم نزدیک شویم و کارهای ورزشکاران را پیگیری نماییم.

داوری در مورد حضور سرمربی در کمیته فنی هم اظهار داشت: هر وقت نیاز باشد از او دعوت می شود تا در جلسات کمیته فنی شرکت نماید.

منبع:

1399/11/27
14:43:47
0.0 از 5
1001
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد