انجمن گلف NCGU
مسابقات بین المللی فزاع؛

آخر كار دوومیدانی كاران جانباز و معلول ایران با ۶ مدال

آخر كار دوومیدانی كاران جانباز و معلول ایران با ۶ مدال

به گزارش انجمن گلف تیم ملی دوومیدانی جانبازان و معلولان ایران با کسب ۲ مدال طلا و ۴ مدال نقره به کار خود در مسابقات بین المللی فزاع امارات تمام کرد.به گزارش انجمن گلف به نقل از روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین، رقابت های دوومیدانی جایزه بزرگ ۲۰۲۱ فزاع امروز شنبه در کشور امارات به پایان رسید.
در آخرین روز این رقابت ها و در ماده پرتاب نیزه کلاس ۳۴، سعید افروز با ثبت رکورد ۳۴ متر و ۹۷ سانتی متر در جایگاه دوم قرار گرفتو نمایندگانی از کلمبیا و مصر به ترتیب اول و سوم شدند.
همچنین حامد امیری در ماده پرتاب وزنه کلاس ۵۴ با ثبت رکورد ۹ متر ۶۸ سانتی متر موفق به کسب نشان طلا شد و بدین ترتیب جمعمدال های خویش را به دوطلا و یک نقره رساند. در این ماده ورزشکارانی از یونان و امارات به ترتیب در مکان دوم و سوم قرار گرفتند.
در مجموع اینکه تیم ملی کشورمان در بخش جانبازان و معلولین موفق به کسب ۶ مدال به شرح زیر شد:
دو طلا و یک نقره (حامد امیری)
سه نقره (سعید افروز، علی اصغر جوانمردی و علیرضا صادقیان)
با تصمیم برگزارکنندگان در این دوره از مسابقات به منظور حفظ سلامتی ورزشکاران و هم شرایط خاص بیماری کرونا، توزیع مدالنفرات برتر به صورت مجازی صورت گرفت و مدال ها به سرپرستان تیم ها در هتل تحویل داده شد.
همچنین سهمیه های کسب شده توسط ورزشکاران برای پارالمپیک توکیو، در انتها مسابقات به کمیته ملی پارالمپیک هر کشوری اعلامخواهد شد.
گفتنی است مسابقات دوومیدانی جایزه بزرگ فزاع ۲۰۲۱ با حضور ۶۰۲ ورزشکار از ۵۲ کشور به مدت چهار روز در کشور اماراتبرگزار شد.
تیم ملی جانبازان و معلولان کشورمان با هشت ورزشکار متشکل از رشید مسجدی، حامد امیری، محمد فتحی گنجی، علیرضا صادقیان، علی اصغر جوانمردی، سعید افروز، اکبر احمدی و محمدرضا احمدی و با هدایت بهمن رضایی سرمربی تیم ملی در این مسابقات حضور داشت.

1399/11/26
11:57:39
0.0 از 5
1244
تگهای خبر: المپیك , تیم , تیم ملی , رقابت
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۲
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد