انجمن گلف NCGU
انتقاد پیشكسوت تنیس:

بدون دلیل كنارم گذاشتند

بدون دلیل كنارم گذاشتند

پیشکسوت تنیس ایران اظهار داشت: کمیته فنی بدون اینکه علل قانع کننده ای بیاورد من را از گزینه های سرمربیگری تیم ملی کنار گذاشت.به گزارش انجمن گلف به نقل از ایسنا، فدراسیون تنیس با تشکیل کمیته فنی از ماه ها قبل به دنبال انتخاب سرمربی تیم ملی است و روند انتخاب سرمربی بر این بود که افراد برنامه های خویش را عرضه بدهند و سپس در نشست کمیته فنی شرکت نمایند و از برنامه هایشان دفاع کنند. البته این راهکار بدون حرف و حدیث هم نبوده است.

شهاب حسنی از پیشکسوتان تنیس ایران که رزومه خویش را برای کمیته فنی فدراسیون عرضه کرده بود، بیان نمود: من رزومه خودم را عرضه کردم و قرار بود از برنامه هایم دفاع کنم که بیمار شدم. چون مشکوک به کرونا بودم اطلاع دادم که نمی توانم در جلسه شرکت کنم تا مشکلی برای کسی پیش نیاید. بعد از این اتفاق نه تنها از من سراغی نگرفتند وقتی خودم هم پیگیر شدم اعلام نمودند چون در آن جلسه شرکت نکرده بودم ازاین رو به منزله انصراف بوده است و کمیته فنی این طور تصمیم گرفته است.

او افزود: حتی پیش از اینکه من دفاع کنم به من گفتند که حتما بگویم اسپانسر دارم چون برایم امتیاز به حساب می آید زمانی که عنوان کردم اسپانسر آوردن و پول تزریق کردن وظیفه سرمربی نیست، به من گفتند فدراسیون بودجه ندارد و باید اسپانسر داشته باشم.

حسنی همینطور اظهار داشت: وقتی با یکی از اعضای کمیته فنی صحبت کردم به من گفت تجربه زیادی ندارم در حالیکه من ۴۲ ساله هستم از ۱۹ تا ۳۰ سالگی در تیم ملی بودم و سالها در دیویس کاپ بازی کردم. جالب این است که به همدوره ای های من قبلا این مسئولیت را داده بودند.

او اضافه کرد: مشکلی که وجود دارد و به آن توجه نمی کنند این است که ما اصلا پشتوانه نداریم یعنی اگر یک بازیکن بزرگسال مشکلی برایش به وجود بیاید یا اصلا نخواهد بازی کنند، کسی را نداریم جایگزین نماییم. هم اکنون هم بازیکنان بزرگسال ما دنبال آموزش شاگرد هستند و کسی تمرین نمی نماید. تا اگر بازیکن بزرگسال ما نبود بتوانیم این بازیکن جوان را جایگزین نماییم. آنها دنبال این هستند که یک نفر بیاید و سرش را پایین بندازد و هر کاری گفت انجام دهند.

بازیکن اسبق تیم ملی با گلایه از نحوه برخورد با او خاطرنشان کرد: من نمی خواهم در مقابل آنها قرار بگیرند اما دلایلی نمی آورند که من را قانع کند که چرا کنار گذاشته شدم یا حداقل بگویند X و Y از من بهتر هستند. می گویند چون جلسه نیامدم کنار گذاشته شدم.1399/11/23
22:51:44
0.0 از 5
1227
تگهای خبر: آموزش , بازی , بازیكن , تمرین
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد