انجمن گلف NCGU
شمشكی:

به كسب ۵ سهمیه پارالمپیك زمستانی امیدواریم

به كسب ۵ سهمیه پارالمپیك زمستانی امیدواریم

به گزارش انجمن گلف رئیس انجمن اسکی معلولان بعد از آخر مسابقات بین المللی اسکی در سه رشته آلپاین، اسنوبرد و صحرانوردی به میزبانی ایران اظهار داشت: نتایج بدست آمده در این سه رشته ما را به کسب ۵ سهمیه در پارالمپیک زمستانی ۲۰۲۲ چین امیدوار کرد.


عیسی ساوه شمشکی در گفت و گو با ایسنا، اظهار نمود: رقابتهای بین المللی اسکی معلولان زیر نظر نماینده فدراسیون جهانی و با حمایت کمیته ملی پارالمپیک، فدراسیون اسکی و فدراسیون جانبازان و معلولان با کیفیت بالایی برگزار و امتیازات خوبی کسب شد.
وی اظهار داشت: در این رقابتها چون سهمیه بازیهای پارالمپیک زمستانی ۲۰۲۲ چین توزیع می شد، در انتها مسابقات اسامی ۵ ورزشکار در رشته آلپاین، ۷ نفر در اسنوبرد و ۶ ورزشکار در صحرانوردی به کمیته بین المللی پارالمپیک ارسال شد تا بعد از بررسی نهایی امتیازات تعداد سهمیه های کسب شده را به ما اعلام کنند.
رئیس انجمن پارااسکی در پاسخ به این پرسش که تعداد سهمیه های در نظر گرفته شده برای ورزشکاران ایران چه زمانی مشخص خواهد شد، خاطرنشان کرد: امتیازات اسکی بازان ایران بعد از شرکت در ۵ تورنمنت بین المللی توسط IPC مورد بررسی قرار خواهد گرفت و در نهایت دی سال آینده به ما اعلام خواهند کرد که با چه تعداد سهمیه می توانیم در پارالمپیک زمستانی ۲۰۲۲ چین شرکت نماییم.
وی افزود: با امتیازات خوبی که ورزشکاران هر سه رشته اسنوبرد، آلپاین و صحرانوردی در اولین تورنمنت رسمی کسب کردند، امیدواریم حداقل با ۵ سهمیه در پارالمپیک زمستانی چین حضور پیدا نماییم.
شمشکی پیرامون این پرسش که آیا تا آخر سال تورنمنت برون مرزی دیگری برای اسکی بازان پیشبینی شده است یا خیر؟ اضافه کرد: با عنایت به بیماری کرونا فعلا هیچ مسابقه رسمی از جانب فدراسیون جهانی پیشبینی نشده و ما برای حفظ آمادگی ورزشکاران تا ۱۵ اسفند هفته ای ۲ روز اردوی غیرمتمرکز زیر نظر مربیان در نظر گرفتیم تا ببینیم در سال آینده شرایط از نظر این بیماری چگونه خواهد بود.
او در آخر زمان برگزاری مسابقات پارالمپیک زمستانی را اسفند سال ۱۴۰۰ در چین عنوان نمود.
منبع:

1399/11/20
13:36:39
0.0 از 5
964
تگهای خبر: المپیك , بازی , تیم , رقابت
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد