انجمن گلف NCGU
افشین ملایی:

لیگ تندرستی ایران برگ زرینی در ورزش كشور است

لیگ تندرستی ایران برگ زرینی در ورزش كشور است

به گزارش انجمن گلف رئیس فدراسیون ورزش های همگانی با ابراز رضایت از آینده موثر یکی از طرح های این فدراسیون اظهار داشت: لیگ تندرستی ایران برگ زرینی در ورزش کشور است.به گزارش انجمن گلف به نقل از فدراسیون ورزش های همگانی، افشین ملایی رئیس فدراسیون ورزش های همگانی در گردهمایی فدراسیون و رؤسای هیات های همگانی سراسر کشور که در مشهد برگزار شد، اظهار داشت: برنامه ریزی و برگزاری لیگ تندرستی از اقدامات اصلی فدراسیون در ماه های اخیر بوده و اجرای این ابتکار و ایده جدید که امکان مشارکت خیلی از هموطنان در اقصی نقاط کشور در آن وجود دارد بدون شک برگ زرینی در ورزش کشور می باشد.
رئیس فدراسیون ورزش های همگانی همین طور تصریح نمود: اجرای این ایده در سال اول کاملاً موفقیت آمیز ارزیابی می شود و با شناختی که در اولین دوره لیگ در عموم مردم ایجاد خواهد شد، بدون شک ادوار بعدی این رویداد نوین در ابعادی بسیار گسترده انجام خواهد شد.
افشین ملایی در ادامه با تبریک دهه مبارک فجر از هیات های استانی بعنوان بازوان اصلی فدراسیون نام برد و ابراز امیدواری کرد که با همکاری و تعامل بین فدراسیون و هیات ها شاهد پیشرفت و توسعه بیشتر ورزش همگانی نسبت به قبل باشیم.
وی اشاره کرد: توسعه و پیشرفت ورزش همگانی نیاز به یک کار حرفه ای و تیمی دارد. ما در فدراسیون از یک تیم قدرتمند، علمی و توانمند بهره مند هستیم که می خواهیم در جهت منافع ملی قدم برداریم.
تندرستی ایران برای اولین بار و با مشارکت ۳۲ هیات استانی، ۵۰۰ هیات شهرستانی و بیش از ۱۵۰۰ کمیته استانی از اوایل بهمن تا اواخر اسفند سالجاری انجام می شود.


منبع:

1399/11/19
22:07:44
0.0 از 5
1327
تگهای خبر: تیم , فدراسیون , ورزش
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد