انجمن گلف NCGU

اعزام نصفه و نیمه دوومیدانی كاران پارالمپیكی به امارات

اعزام نصفه و نیمه دوومیدانی كاران پارالمپیكی به امارات

به گزارش انجمن گلف دوومیدانی کاران پارالمپیکی در حالی روز گذشته جهت شرکت در مسابقات بین المللی عازم امارات شدند که هنوز برای سرمربی تیم ملی و دو نفر از دوومیدانی کاران نابینا و کم بینا ویزا صادر نشده است.به گزارش انجمن گلف به نقل از ایسنا، دوومیدانی کاران پارالمپیکی در حالی روز گذشته جهت شرکت در مسابقات بین المللی دوومیدانی عازم امارات شدند که هنوز ویزا برای بهمن رضایی سرمربی تیم ملی، بهزاد عزیزی (پرتابگر نیزه) و علی پیروز (پرتابگر دیسک) که هر دو ورزشکار نابینا و کم بینا هستند، ویزا صادر نشده است.

مسابقات بین المللی امارات برای کسب سهمیه و تایید کلاس بندی بین المللی است که دوومیدانی کاران جهت شرکت در بازی های پارالمپیک توکیو باید در این تورنمنت شرکت نمایند.
این مسابقات از امروز با انجام کلاس بندی بین المللی در فزاغ امارات آغاز و بعد از دو روز کلاس بندی، مسابقات از ۲۱ بهمن در مواد مختلف شروع و تا ۲۶ بهمن ادامه خواهد داشت.
کاروان دوومیدانی معلولان و نابینایان و کم بینایان قرار بود با ۲۳ نفر (۸ ورزشکار معلول و ۸ ورزشکار نابینا و کم بینا) به همراه ۷ نفر دیگر بعنوان کادر فنی، پزشک، فیزیوتراپ و... به امارات اعزام شوند که هنوز ویزا برای سرمربی و دو ورزشکار دیگر صادر نشده است.

منبع:

1399/11/19
20:37:13
0.0 از 5
885
تگهای خبر: المپیك , بازی , پزشك , تیم
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۵
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد