انجمن گلف NCGU
تیرانداز پارالمپیكی:

برای موفقیت در پارالمپیك توكیو نیاز به حمایت ویژه داریم

برای موفقیت در پارالمپیك توكیو نیاز به حمایت ویژه داریم

به گزارش انجمن گلف قهرمان بازیهای پارالمپیک ریو در رشته تیر اندازی اظهار داشت: برای این که بتوانیم با آسوده خاطر تمرینات خودرا برای حضور در بازیهای توکیو پیش ببریم و عملکرد موفقی داشته باشیم نیاز به فکر قوی و حمایت ویژه داریم.


به گزارش انجمن گلف به نقل از ایسنا، ساره جوانمردی بعد از رونمایی از تندیس او و تجلیل از این مدال آور پارالمپیکی در رشته تیراندازی اظهار نمود: از اسفند سال قبل به سبب کرونا تمرینات خودرا غیر متمرکز و به صورت انفرادی پیگیری کردم و حدودا دو ماه است که اردوها، بطور منظم در حال برگزاری است و شرایط بد نیست.
وی اظهار داشت: هم اکنون ۶ ماه تا شروع بازیهای پارالمپیک توکیو زمان داریم و فکر می کنم در زمان باقی مانده خودرا به شرایط آمادگی مطلوب برسانیم.
وی در پاسخ به این پرسش که آیا گرفتار افت رکورد شدید یا خیر؟ اظهار داشت: خوشبختانه افت رکورد نداشته ام و با تمریناتی که در ضمن دو ماه گذشته سپری کردم شرایط راضی کننده است.
این مدال آور پارالمپیکی پیرامون این پرسش که آیا با مشکل خاصی مواجه هستید یا خیر اشاره کرد: در تیر اندازی به خاطر تحریم ها نسبت به سایر رشته ها مشکلات متفاوت می باشد. ما باید اهتمام نماییم با همین بضاعت و با حمایت ملی کمیته پارالمپیک و فدراسیون جانبازان معلولان بهترین اردوها را تا بازیهای پارالمپیک توکیو داشته باشیم تا بتوانیم عملکرد موفقی را در بازیهای پارالمپیک آینده داشته باشیم.
جوانمردی همین طور درباره ی رونمایی از تندیس او بعنوان یکی از بانوان مدال آور پارالمپیکی اظهار داشت: این مراسم رونمایی از تندیس ۶ نفرازبانوان مدال آور پارالمپیکی بود که موفق به افتخار آفرینی در بازیهای پارالمپیک گذشته شده بودند. جای تشکر از کمیته ملی المپیک و پارالمپیک دارد که چنین مراسمی برای نخستین بار انجام شد.
وی پیرامون این پرسش که آیا هم اکنون با مشکل فشنگ مواجه هستید یا خیر؟ اضافه کرد: تجهیزات تیر اندازی چون خارجی است تا حدودی با مشکل مواجه هستیم البته تا به امروز این تجهیزات خریداری شده و مشکلات خاصی نداشتیم. به اعتقاد من باید در ۶ ماه باقی مانده تا بازیهای پارالمپیک توکیو حمایت ویژه ای از بانوان مدال آور صورت بگیرد تا با آسوده خاطر بیشتر تمرینات خودرا پیگیری نماییم.
جوانمردی اشاره کرد: درست است ما نسبت به حریفان خود کار را دیرتر شروع کردیم اما با اردوهای خوبی که در ضمن دو ماه گذشته برگزار شده است من فکر می کنم با آرامش بتوانیم خودرا برای پارالمپیک توکیو آماده نماییم تا عملکرد موفقی داشته باشیم.
او در آخر از برگزاری تورنمنت جام جهانی العین امارات در اسفند ماه آگاهی داد و اظهار داشت: اگر مشکلی از نظر کرونا نداشته باشیم بعداز یک سال و نیم مقرر است در این رویداد بین المللی شرکت نماییم که امیدواریم مشکلی در برگزاری این رویداد پیش نیاید.
منبع:

1399/11/15
17:58:38
0.0 از 5
980
تگهای خبر: المپیك , بازی , تجهیزات , تمرین
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد