انجمن گلف NCGU
ثبت نام دوباره از كاندیداها؟

یك ماه بلاتكلیفی در فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی

یك ماه بلاتكلیفی در فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی

به گزارش انجمن گلف پرونده انتخاباتی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی همچنان در وزارت ورزش مفتوح است در حالیکه یک سال از سرپرستی افراد مختلف در این فدراسیون می گذرد.به گزارش انجمن گلف به نقل از مهر، بیشتر از یک سال از اتمام دوره قانونی ریاست در فدراسیون اتومبیلرانی و موتورسواری می گذرد با این وجود و با وجود ثبت نام کاندیداها هنوز تکلیف انتخابات این فدراسیون مشخص نشده و همچنان دوره سرپرستی در این فدراسیون برقرار است.
محمود صیدانلو رئیس پیشین فدراسیون اتومبیل رانی و موتورسواری بود. بهمن ماه گذشته و با اتمام دوره چهارساله ریاست وی، مازیار ناظمی بعنوان سرپرست برای این فدراسیون انتخاب شد. اما ورود وی به انتخابات سبب شد وزارت ورزش سرپرست جدیدی را برای اهالی موتورسواری و اتومبیلرانی منصوب کند.
شهرزاد کیانی با تجربه ۱۲ سال دبیر کلی در فدراسیون موتورسواری و اتومبیل رانی، دومین سرپرستی بود که برای این فدراسیون انتخاب شد. حکم سرپرستی کیانی، شهریور ماه صادر شد و تا آخر ماه اعتبار داشت چون که در این ماه به خاطر بروز برخی مسائل و عدم برگزاری انتخابات، سرپرست دیگری امور فدراسیون را برعهده گرفت.
محمدرضا مقصودلو سومین سرپرست منصوب برای فدراسیون اتومبیلرانی و موتورسواری بود که از آذرماه مدیریت خود در این فدراسیون را شروع کرد و معلوم نیست تا چه زمان این مسئولیت را عهده دار خواهد بود به خصوص اینکه وزارت ورزش هنوز در ارتباط با برگزاری مجمع انتخاباتی اقدامی انجام نداده است.
انتخابات فدراسیون اتومبیلرانی و موتورسواری در حالی نامشخص است که ثبت نام کاندیداهای این فدراسیون انجام شده و پرونده کاندیداها تا مرحله تأیید در مراجع ذیصلاح هم پیش رفته است. جواد برات، مهرداد همتیان، عزیز تراز، محمود صیدانلو، ندا مطلبی و مازیار ناظمی ۶ کاندیدایی هستند که از مجموع ۱۲ متقاضی ریاست در فدراسیون اتومبیل رانی و موتورسواری موفق شدند، تأییدیه صلاحیت مدیریت خویش را از کمیسیون تطبیق وزارت ورزش بگیرند. پرونده این کاندیداها جهت اعلام صلاحیت قطعی برای مراجع ذیصلاح ارسال شده اما برخی ابهامات در این مرحله و عدم اعلام آرای قطعی سبب شده فرایند انتخاباتی به تعیین تاریخ مجمع نرسد.
این در حالی است که طبق ماده ۱۴ آئین نامه نحوه انتخابات رئیس، در صورتیکه به هر علتی پس از گذشت شش ماه از ثبت نام کاندیداها، انتخابات به سرانجام نرسد، لازم است نام نویسی از کاندیداها مجدد صورت گیرد. البته اینکه با عنایت به نام نویسی کاندیداهای فدراسیون اتومبیل رانی و موتورسواری در بازه زمانی ۴ تا ۱۹ شهریورماه، هنوز یک ماه به زمان مقرر ۶ ماهه برای تجدید نام نویسی کاندیداها باقی مانده اما با عنایت به چگونگی فرایند طی شده، احتمال اینکه این مورد یعنی نام نویسی باردیگر از کاندیداها به قطعیت برسد، بعید نیست. همانگونه که سرانجام انتخاباتی فدراسیون شطرنج هم در نهایت به این مرحله کشیده شد. فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی طی ماه های گذشته به خاطر مسائل مطرح پیرامون ورود موتورهای سنگین با حاشیه های زیادی مواجه گردید. اما معلوم نیست که چرا علیرغم این شرایط، وزارت ورزش نسبت به تسریع روند انتخاباتی در این فدراسیون اقدامی نداشته است.


منبع:

1399/11/15
13:18:40
0.0 از 5
839
تگهای خبر: فدراسیون , ورزش
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد