انجمن گلف NCGU
با حضور وزیر ورزش؛

وزارت ورزش از بانوان فعال در حوزه ورزش زنان تجلیل نمود

وزارت ورزش از بانوان فعال در حوزه ورزش زنان تجلیل نمود

وزارت ورزش در مراسمی که با حضور وزیر ورزش برگزار شد از بانوان فعال در حوزه ورزش تجلیل نمود.به گزارش انجمن گلف به نقل از مهر، به مناسبت میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) وزارت ورزش امروز مراسمی با حضور مسعود سلطانی فر وزیر ورزش در آکادمی ملی المپیک برگزار کرد تا از فعالان حوزه ورزش زنان تجلیل کند،
در این نشست جمشید تقی زاده معاون پارلمانی و حقوقی وزیر ورزش، معصومه ابتکار معاون رئیس جمهور در امور زنان و مهین فرهادی زاد معاون امور بانوان وزارت ورزش حضور داشتند.
مهین فرهادی زاد معاون امور بانوان در این مراسم اظهار داشت: با عنایت به شاخصهای فعالیت در فدراسیون، زنان هم اعتبار خاص خویش را داشته باشند. در اساسنامه فدراسیون های ورزشی تغییراتی را لحاظ کردین که بیشترین منفعت در جهت تقویت ورزش زنان است.
وی اضافه کرد: ۶ سهمیه المپیک و ۱۰ سهمیه پارالمپیک تابحال کسب شده و امیدواریم در مسابقات آینده با تعداد بیشتری در بازی های توکیو حضور پیدا نماییم. ما همینطور چند کرسی مهم داریم که باید به کرسی نایب رییس کاراته در فدراسیون جهانی، کانوپولو و بدمینتون اشاره نمود.
ابتکار معاون رئیس جمهور در امور زنان در مراسم امروز اظهار داشت: وزارت ورزش از اندک وزارتخانه هایی است که ۲ معاون زن دارد که این نگاه ویژه به مدیران زن است.
در آخر مراسم از بهترین ورزشکاران، نواب رئیس و برخی پیشکسوتان تجلیل شد.
مهری خرازی پیشکسوت والیبال، سیما لیموچی پیشکسوت تنیس روی میز، بهار بهرامی نایب رییس اسبق وزنه برداری، مریم مشت زن نایب رییس اسبق هندبال، ناهید مرشدی نایب رییس سابق روستایی نفرات برتر پیشکسوتان بودند.

تجلیل وزیر ورزش از زینب حاجی حسینی خبرنگار خبرگزاری مهر
در این مراسم همینطور از نمایندگان فعال رسانه ها در حوزه ورزش خبرنگاران تجلیل شد. زینب حاجی حسینی خبرگزاری مهر، بهاره محمدی خبرگزاری فارس، انسیه بحری و انسیه ورزنده از واحد مرکزی خبر، گلی سفیدزاده از ایرنا، معصومه کیانی از تسنیم و ظریفه ملک پور از ایسنا مورد تجلیل قرار گرفتند.


منبع:

1399/11/14
23:52:52
0.0 از 5
972
تگهای خبر: المپیك , بازی , تنیس , فدراسیون
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد