انجمن گلف NCGU

اضافه شدن بند جدید به اساسنامه مصوب كمیته ملی المپیك

اضافه شدن بند جدید به اساسنامه مصوب كمیته ملی المپیك

انجمن گلف: اساسنامه کمیته ملی المپیک که قبل از این تا مرحله تصویب نهایی قرار گرفته بود به خاطر اعمال یک تغییر باردیگر در راه تصویب قرار گرفت.به گزارش انجمن گلف به نقل از مهر، سیدرضا صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک در جریان مجمع عمومی این کمیته که امروز انجام شد با یادآوری اینکه اساسنامه کمیته ملی المپیک توسط هیات دولت تصویب گردید، اظهار داشت: ما جزو نهادهای عمومی غیر دولتی هستیم. اساسنامه باید به تصویب شورای نگهبان برسد ولی از نهادهای عمومی نام برده نشده است. اصلاحات ما به تصویب دولت رسیده است و تمام مسیر تصویب در هیات اجرائی، مجمع کمیته، کمیسیون اجتماعی دولت و صحن دولت را طی کردیم.
وی با تاکید بر اینکه برای ابلاغ اساسنامه مناقشه ای میان شورای نگهبان و دولت وجود دارد، افزود: آخرین جلسه با شورای نگهبان این بود که اصلاحات جزئی اعمال نماییم و شورای نگهبان آنرا تصویب کند. ما مسیر تعامل با شورای نگهبان را در پیش گرفتیم.
صالحی امیری همین طور از اضافه شدن بندی جدید به اساسنامه آگاهی داد در خصوص اینکه تمام امور اجرائی، اداری، مالی و پشتیبانی کمیته ملی المپیک تابع قوانین جمهوری اسلامی باشد.
رئیس کمیته ملی المپیک اشاره کرد: امروز در مجمع این مساله را بررسی می نماییم و اگر شما تایید کنید به شورای نگهبان و بعد به IOC ارسال می نماییم. شروع این مسیر کسب مجوز از اعضای مجمع است ولی باید بتوانیم در نهایت IOC را متقاعد نماییم چونکه اصل کار آنها منشور المپیک است.


منبع:

1399/11/05
21:51:04
0.0 از 5
922
تگهای خبر: المپیك , تیم
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد