انجمن گلف NCGU
در گزارش انجمن گلف مطرح شد

تخصیص كمتر از ۵۰ درصد بودجه پارالمپیك پس از گذشت ۱۰ ماه از سال

تخصیص كمتر از ۵۰ درصد بودجه پارالمپیك پس از گذشت ۱۰ ماه از سال

تنها دو ماه به انتها سال جاری باقی مانده؛ با این وجود کمیته ملی پارالمپیک کمتر از نیمی از بودجه مصوب خودرا دریافت کرده است.به گزارش انجمن گلف به نقل از مهر، ۳۴ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان رقم مندرج برای کمیته ملی پارالمپیک در لایحه پیشنهادی دولت برای بودجه سال جاری بود که آذرماه سال قبل تقدیم مجلس شورای اسلامی شد؛ بااینکه رقم مصوب در کمیسیون تلفیق که ملاک تخصیص است به ۵۱ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان افزایش پیدا کرد.
این ارتقای بودجه اما خیلی کمک حال کمیته ملی المپیک و مسئولانش امسال نبود وقتی آنها دسترسی کامل و حتی قابل توجهی به بودجه مصوب خود نداشته اند.
کمیته ملی پارالمپیک از مجموع بودجه مصوب خود امسال کمتر از نیمی از آنرا دریافت کرده در صورتیکه ۱۰ ماه سال سپری شده و تنها دو ماه به انتها سال باقی مانده است.
محمد تابع دبیرکل کمیته ملی پارالمپیک در گفتگو با خبرنگار مهر اصرار کرد که این کمیته تا به امروز حدود ۴۹ درصد بودجه سال جاری خودرا از دولت دریافت کرده است.
این در حالی است که کمیته ملی پارالمپیک بازی های پارالمپیک را در پیش دارد که شهریورماه سال آینده در توکیو برگزار می گردد و قاعدتاً قسمتی از اقدامات این کمیته برای اعزام کاروان به توکیو باید طی سال جاری به سرانجام برسد.
به گفته تابع، کمیته ملی پارالمپیک پیگیر بخش باقی مانده بودجه خود از خزانه دولت می باشد تا بتواند طی یکی دو ماه آتی بخش حداکثری آنرا دریافت کرده و به بخش های موردنیاز تزریق کند.

1399/11/05
00:56:36
0.0 از 5
726
تگهای خبر: المپیك , بازی
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۵
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد