انجمن گلف NCGU

تلاش پرتابگر پارالمپیكی برای اعزام به توكیو

تلاش پرتابگر پارالمپیكی برای اعزام به توكیو

به گزارش انجمن گلف دارنده مدال برنز مسابقات جهانی امارات در پرتاب وزنه اظهار داشت: هر چند هنوز وضعیت دوومیدانی کاران اعزامی به توکیو مشخص نمی باشد، اما تلاشم بر این است با کسب بهترین نتیجه در رکوردگیری، در فهرست نفرات اعزامی قرار بگیرم.


علیرضا مختاری در گفت و گو با ایسنا، در ارزیابی از وضعیت خود در اولین اردوی تمرینی کیش پس از یکسال دوری از تمرینات، اظهار نمود: علیرغم این که یکسال از تمرینات و مسابقات دور بودم اما با حمایت فدراسیون و کمیته ملی پارالمپیک فضای تمرینی خوبی برای انجام کار بدنسازی و تخصصی دوومیدانی در کیش فراهم گشته است که یکسال دوری از تمرینات در این اردو جبران شد.
وی اظهار داشت: در مسابقات جهانی امارات در پرتاب وزنه با ثبت رکورد ۷ متر و ۷۴ سانتی متر به مدال برنز دست یافتم که این رکورد را در قهرمانی کشور که مهر سال جاری برگزار شد تا ۸ متر و ۲۷ سانتی متر ارتقاء دادم. هم اکنون هم به دنبال ثبت رکورد بالاتری در مسابقات رکوردگیری دوومیدانی هستم.
مختاری اظهار داشت: هرچند ترکیب فهرست اعزامی به توکیو مشخص نشده و اسامی افراد پس از مسابقات بین المللی امارات و آخرین مرحله رکوردگیری در اسفند مشخص می شود، اما در تلاشم تا با انجام تمرینات فشرده و هدفمند در کیش در فهرست نفرات اعزامی به توکیو قرار گیرم.
این پرتابگر پارالمپیکی در انتها اضافه کرد: در پارالمپیک ریو به علت فوت مادرم در جریان مسابقات شرایط روحی بدی داشتم و با کسب عنوان چهارمی در پرتاب وزنه از دستیابی به مدال بازماندم، اما در این دوره عزم خویش را جزم کرده ام که بهترین نتیجه را در توکیو کسب کنم.
منبع:

1399/11/02
23:18:52
0.0 از 5
1013
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۴
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد