انجمن گلف NCGU

چهل و یكمین نشست ستاد مقابله با كرونا در ورزش برگزار شد

چهل و یكمین نشست ستاد مقابله با كرونا در ورزش برگزار شد

به گزارش انجمن گلف چهل و یکمین نشست ستاد مقابله با کرونا در ورزش به ریاست غلامرضا نوروزی رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی در سالن جلسات این فدراسیون برگزار گردید.به گزارش انجمن گلف به نقل از پایگاه خبری تحلیلی پزشکی ورزشی ایران، در نشست ستاد مقابله با کرونا در ورزش که با حضور دکتر حاکمی، دکتر سعیدی، دکتر مرادی، دکتر ماهر، دکتر پورغریب، دکتر رضایی، دکتر اردیبهشت، خانم فرساد، دکتر لشکری، دکتر پورسعید، پیمان فخری، دکتر حامد عباسی، کریم حسینی و دیگر اعضای ستاد مقابله با کرونا در ورزش برگزار شد، مبحث از سرگیری فعالیتهای ورزشی استان ها با عنایت به رنگ بندی و شرایط جدید کرونا مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
در این جلسه مصوب شد به منظور تسهیل بازگشایی باشگاه ها و نظارت بر آنها، یک نماینده از استخر یا باشگاه در مورد کرونا آموزش دیده و گواهینامه دریافت کند. همینطور با عنایت به تغییر شرایط در مورد بازبینی پروتکل ها جلسه ای با حضور نمایندگان وزارت بهداشت و فدراسیون تشکیل گردد.
از پیشنهاداتی که اعضای ستاد مقابله با کرونا در جلسه مطرح نمودند، اینکه با راه اندازی خط شکایات و پیشنهادها هزینه های نظارتی باشگاه ها تا حدودی کاهش پیدا کند و همینطور دستورالعمل برگزاری کلاس های آموزشی مصوب وزارت بهداشت با عنایت به شرایط جدید به روز رسانی شود.
همچنین مقرر شد نحوه بازگشایی باشگاه ها، ورزشگاه ها و اماکن ورزشی ایمن از نظر کرونا به صورت پلکانی صورت گیرد، روند صدور گواهی باشگاه های ایمن از جانب دفتر امور باشگاه ها مورد توجه قرار گیرد و در مورد ورزش های کارگری و دانشجویی، عرضه مجوز به بازبینی شرایط و دستورالعمل ها موکول گردد.

1399/11/01
12:14:58
0.0 از 5
1000
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد