انجمن گلف NCGU

طرح بازگشایی استخرها به زودی به استاندار تهران ارسال می شود

طرح بازگشایی استخرها به زودی به استاندار تهران ارسال می شود

به گزارش انجمن گلف مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران اعلام نمود: برای بازگشایی مجدد استخرهای سرپوشیده طرح پیشنهادی خودرا با در نظرگرفتن نحوه فعالیت و رعایت پروتکل های بهداشتی به زودی به استانداری تهران ارسال خواهد شد.پریچهره، مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران در گفت و گو با ایسنا، درباره وضعیت بازگشایی استخرهای سرپوشیده اظهار نمود: هنوز دستورالعملی برای بازگشایی استخرهای سرپوشیده از طرف ستاد ملی مبارزه با کرونا وزارت ورزش دریافت نکرده ایم اما به دنبال تهیه طرحی دراین زمینه هستیم که بعد از تصویب توسط ستاد ملی مبارزه با کرونا و فدراسیون پزشکی و ورزشی به استانداری تهران ارسال خواهد شد.

وی اظهار داشت: در این طرح پروسه استفاده از استخرها برمبنای پروتکل های بهداشتی تعریف شده که اگر تا اختتام این هفته نهایی و تصویب شود، هفته آتی به استانداری ارسال خواهد شد تا درباره استخرهایی که ظرفیت بازگشایی دارند، تصمیمات لازم گرفته شود.

مدیر کل ورزش و جوانان استان تهران اشاره کرد: از یک سال قبل به سبب تعطیلی استخرها، زیان های مالی زیادی به این بخش ها وارد شده است. هر چند بازگشایی نیز هزینه های زیادی را به دنبال خواهد داشت اما امیدوارم زودتر این اتفاق رخ دهد تا استخردارها بیش از این متضرر نشوند.

پریچهره همین طور درباره این پرسش که در صورت تصویب، طرح مذکور چه زمانی عملیاتی خواهد شد، اضافه کرد: در صورت تایید استاندار و ستاد ملی مبارزه با کرونا وزارت ورزش، هر مجموعه آبی که ظرفیت بازگشایی را داشته باشد با رعایت پروتکل های بهداشتی فعالیت خودرا شروع خواهدنمود.

منبع:

1399/10/29
17:42:32
0.0 از 5
991
تگهای خبر: پزشك , تیم , فدراسیون , ورزش
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد