انجمن گلف NCGU

تلاش بسكتبالیست های ناشنوا برای راهیابی به المپیك

تلاش بسكتبالیست های ناشنوا برای راهیابی به المپیك

سرمربی تیم ملی بسکتبال ناشنوایان اظهار داشت: هر چند شرایط سختی برای کسب سهمیه و راهیابی به المپیک ناشنوایان داریم، اما ناامید نیستیم و برای حضور در جمع 4 تیم برتر آسیا تلاش خواهیم کرد.


محمدرضا آقا کوچکی در گفت و گو با ایسنا، در ارزیابی از وضعیت بسکتبالیست های ناشنوا جهت شرکت در انتخابی المپیک ناشنوایان، اظهار نمود: اولین اردوی تیم ملی بسکتبال ناشنوایان با هدف ارزیابی و شناسایی نفرات برتر با حضور ۲۲ بازیکن در محل فدراسیون انجام شد که در آخر این اردو، ۱۵ نفر به اردوی دوم که از یکم بهمن برگزار می شود، دعوت شدند.
وی اظهار داشت: باتوجه به توقف فعالیت تیم بسکتبال ناشنوایان در چند سال گذشته، با استعدادیابی و شناسایی نفرات جوانتر و شاخص سعی کردیم باردیگر این تیم را احیا نماییم.
آقا کوچکی افزود: برای گزینش بهترین نفرات برای شرکت در انتخابی المپیک، ۴ مرحله اردو تا آخر سال پیش بینی شده که در هر مرحله با دعوت از چند بازیکن جوان و ارزیابی آنها از نظر آمادگی بدنی و تکنیک و تاکتیک، اهتمام داریم تیم منتخب خودرا از بین بازیکنان جوان و باتجربه تیم مشخص نماییم.
سرمربی تیم ملی بسکتبال ناشنوایان در پاسخ به این پرسش که باتوجه به توزیع تنها ۲ سهمیه در انتخابی المپیک، تیم ایران چقدر شانس کسب سهمیه دارد، اضافه کرد: تلاش بر این است که جزو ۴ تیم برتر آسیا قرار بگیریم و سپس بعنوان یکی از دو تیم آسیا سهمیه ورودی را کسب نماییم. البته با حضور تیم های قدرتمندی همچون استرالیا، چین تایپه، چین و ژاپن ۴ تیم برتر آسیا در بسکتبال ناشنوایان کار سختی در انتخابی خواهیم داشت، اما ناامید نیستیم.
او در آخر زمان برگزاری دومین اردوی تیم ملی بسکتبال ناشنوایان را از یکم تا دهم بهمن در محل فدراسیون عنوان نمود.1399/10/28
17:47:02
0.0 از 5
1032
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۵
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد