انجمن گلف NCGU

تعطیلی اردوهای سامبو و پنجاك سیلات بعد از تعویق بازی های داخل سالن آسیا

تعطیلی اردوهای سامبو و پنجاك سیلات بعد از تعویق بازی های داخل سالن آسیا

مدیر سازمان تیم های ملی فدراسیون انجمن های ورزش های رزمی از تعطیلی اردوهای سامبو و پنجاک سیلات بعد از به تعویق افتادن بازی های داخل سالن آسیای تایلند اطلاع داد.یاشار میردامادی در گفت و گو با ایسنا، اظهار نمود: جهت شرکت در بازی های داخل سالن که قرار بود اواخر اردیبهشت سال آینده در تایلند برگزار شود، برنامه ریزی های لازم برای تشکیل تیم های ملی سامبو و پنجاک سیلات تدوین شد و قرار بر این بود اردوی آماده سازی این دو تیم از بهمن ماه آغاز شود که با تعویق بازی ها فعلا اردویی برگزار نمی گردد.

وی اضافه کرد: به تعویق افتادن این بازی ها، فرصت مناسبی فراهم می آورد تا با برنامه ریزی بهتری کارها را پیش ببریم و عجله ای در برگزاری اردوها نداشته باشیم.

میردامادی اظهار داشت: با عنایت به این که مقرر است مسابقات در اسفند ۱۴۰۰ برگزار شود، یک سال فرصت داریم تا با برنامه ریزی بهتر بازیکنان این دو تیم را برای بازی های داخل سالن آماده و به نتایج بهتری دست پیدا نماییم.

وی در انتها از شروع رقابت های لیگ برتر ورزش های رزمی از اوایل سال آینده اطلاع داد و اظهار داشت: در این حوزه برنامه ریزی های لازم توسط سازمان لیگ انجام شده که امیدوارم با شروع لیگ بتوانیم کمبود تمرینات ورزشکاران رزمی را در تمام رشته ها جبران نماییم.

منبع:

1399/10/27
18:44:00
0.0 از 5
1024
تگهای خبر: بازی , بازیكن , تمرین , تیم
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد