انجمن گلف NCGU
با حضور عبدالحمید احمدی صورت گرفت

امضاء تفاهم نامه بنیاد كرامت رضوی با وزارت ورزش و بسیج ورزشكاران

امضاء تفاهم نامه بنیاد كرامت رضوی با وزارت ورزش و بسیج ورزشكاران

انجمن گلف: تفاهم نامه سه جانبه همکاری موسسه تربیت بدنی بنیاد کرامت رضوی با وزارت ورزش و جوانان و سازمان بسیج ورزشکاران کشور به امضا رسید.به گزارش انجمن گلف به نقل از مهر، تفاهم نامه سه جانبه همکاری با حضور عبدالحمید احمدی معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان، مهدی میرجلیلی رئیس سازمان بسیج ورزشکاران کشور و علیرضا تاج فیروز مدیرعامل موسسه تربیت بدنی بنیاد کرامت رضوی با حضور فرزاد فتاحی رئیس اداره ورزش و جوانان استان خراسان رضوی در موسسه تربیت بدنی امضاء شد.
احمدی معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش ضمن تشکر از تشکیل این جلسه بیان کرد: امروز روز خیلی خوبی برای ورزش کشور است از بابت اینکه گام بزرگی در راه ورزش و معنویت برداشته می شود که منشا آن وجود مقدس حضرت رضا مقابل السلام است. این ظرفیت به وجود آمده توسط آستان قدس رضوی پشتوانه عظیمی برای ورزش کشور است و باید قدردان این ظرفیت کم نظیر باشیم.
احمدی افزود: هر کاری که با نام امام رضا مقابل السلام پیوند بخورد باارزش و موجب افتخار است و این تفاهم نامه نشان میدهد که معنویت جایگاه مهمی در ورزش دارد. امکانات ورزشی ورزشگاه امام رضا ع از لحاظ کیفیت و زیرساخت بسیار نمونه است و از بعد فرهنگی و اجتماعی می تواند این ارزش را مضاعف کند. چون در یک محیط معنوی ورزش می نماییم و باید از آستان قدس ممنون و متشکر باشیم به لحاظ این ظرفیت کم نظیر چون هم روح و هم جسم را تقویت می کند.
وی اضافه کرد: خراسان رضوی یکی از قطب های اصلی ورزش کشور است و موسسه تربیت بدنی آستان قدس یک پشتوانه بزرگ برای ورزش این استان می باشد و باتوجه به امکانات موجود، این موسسه می تواند نقش عمده در حوزه سلامت و شادابی و نشاط جامعه داشته باشد و این ظرفیت باید تبلیغ و به همه مردم معرفی شود.
وی افزود: این تفاهم نامه باید با نگاه عملیاتی دیده شود و همه فدراسیون ها با این تفاهم نامه می توانند با این موسسه همکاری نزدیک داشته باشند چون همه ابعاد مورد نظر در این تفاهم نامه دیده شده و این راهی هست برای ارتباط فدراسیون های ورزشی با آستان قدس و خصوصاً موسسه تربیت بدنی که آثار عمده و قابل ذکری خواهد داشت.
ورزشکاران عزیز ایران در میادین بین المللی موفقیت های خودرا مدیون امام رضا مقابل السلام می دانند و به همین جهت ایجاد فرصت برای ورزشکاران برای حضور در مشهد و زیارت حرم شریف رضوی که جزو مطالبات آنان است در این تفاهم نامه گنجانده شده است.
احمدی همین طور اظهار داشت: ترویج فرهنگ رضوی و علوی با اجرای طرح هایی چون ورزشکاران سفیر رضوی و خادمیار شدن مربیان محقق خواهد شد. امکانات موسسه ورزشی رضوی تمام ظرفیت های مورد نیاز فدراسیون های ورزشی را دارد و همین طور قابلیت برگزاری اردوهای تیم های ملی با همکاری این موسسه در مشهد امکان پذیر است. باتوجه به این ظرفیت ها ما با مسابقاتی با جام امام رضا مقابل السلام که با کمک این موسسه صورت گیرد بسیار موافق هستیم و این خودش هم یک کار فرهنگی شمرده می شود.


منبع:

1399/10/25
19:58:05
0.0 از 5
1173
تگهای خبر: تیم , سلامت , فدراسیون , كیفیت
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد