انجمن گلف NCGU
صالحی امیری با مهر مطرح كرد

كاندیدای ریاست فوتبال نمی شوم

كاندیدای ریاست فوتبال نمی شوم

انجمن گلف: رئیس کمیته ملی المپیک با اشاره به اقدامات انجام شده برای اضافه شدن این کمیته به مجمع فدراسیون فوتبال تاکید کرد که تصمیمی برای ورود به انتخابات این فدراسیون ندارد.به گزارش انجمن گلف به نقل از مهر، سال قبل و پس از استعفای مهدی تاج، نام سید رضا صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک بعنوان یکی از کاندیداهای ورود به انتخابات فدراسیون فوتبال عنوان شد بااینکه وی آنرا تکذیب نمود.
صالحی امیری اما طی هفته های گذشته و قبل از آغاز ثبت نام کاندیداهای فدراسیون فوتبال، موضوع حذف نام کمیته ملی المپیک از مجمع این فدراسیون و اعتراضات مطرح شده به فدراسیون بین المللی فوتبال و مذاکره با کمیته بین المللی المپیک را بیان نمود.
در عین حال البته صالحی امیری تاکید دارد که این اقدامات در امتداد حفظ جایگاه کمیته ملی المپیک انجام شده و دلیلی بر ورودش بر انتخابات فدراسیون فوتبال نیست.
رئیس کمیته ملی المپیک در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: من به جامعه ورزش برای حضور چهار ساله در کمیته ملی المپیک تعهد دارم و تا اختتام این دوره متعهد خواهم ماند.
وی با یادآوری اینکه یک سال تا اختتام دوره ریاستش باقی مانده، اشاره کرد: برمبنای برنامه چهار ساله در کمیته ملی المپیک حاضر شدم و باید آنرا به پایان برسانم. بدین سبب هیچ برنامه ای برای انتخابات فوتبال ندارم و به هیچ وجه به آن ورود نمی کنم.
صالحی امیری با یادآوری اقدامات صورت گرفته در امتداد اضافه شدن نام کمیته ملی المپیک به مجمع فدراسیون فوتبال اشاره کرد: این اقدامات در امتداد حفظ جایگاه کمیته انجام شده است. شخصاً هم هیچ برنامه ای ندارم جز انجام مأموریتم برای رسیدگی به فدراسیون ها و پیگیری وضعیت ورزشکاران تیم ها جهت حضور در المپیک.
رئیس کمیته ملی المپیک در همین راستا با یادآوری پرداخت صد درصدی بودجه فدراسیون ها در امسال، از پرداختی جدید به آنها آگاهی داد و اظهار داشت: میزان بودجه تخصیصی به فدراسیون ها امسال به سقف ۱۲۰ درصد خواهد رسید. موافقت آقای نوبخت دراین زمینه را گرفتیم و پیگیر دریافت اعتبار لازم هستیم.
صالحی امیری تاکید کرد: دو هفته پیش ۶ میلیارد تومان دریافتی از دولت داشتیم که قسمتی از آن برای کمک به فدراسیون ها هزینه شد. طبق مصوبه جدید هم ۴ میلیارد اعتبار خواهیم گرفت.
وی همین طور اظهار داشت: پرداخت نیمی از مرحله سوم حقوق ورزشکاران المپیکی از دیگر اقدامات کمیته ملی المپیک است که طی ماه های آتی انجام می شود.


منبع:

1399/10/20
22:48:00
0.0 از 5
1132
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۴
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد