انجمن گلف NCGU

پایتخت چه محدودیت های ورزشی دارد؟

پایتخت چه محدودیت های ورزشی دارد؟

به گزارش انجمن گلف استخرهای سرپوشیده، باشگاه های ورزشی ورزش های پربرخورد همچون کشتی، کاراته و جودو و هم باشگاه ورزشی سالنی در پایتخت مجاز به فعالیت نیستند.


به گزارش انجمن گلف به نقل از ایسنا، طبق جدول گروه های شغلی، مراکز تمرین و انجام مسابقات ورزشی در گروه شغلی دو، استخرهای سرپوشیده بعنوان گروه شغلی سه و باشگاه های ورزشی ورزش های پربرخورد همچون کشتی، کاراته و جودو و هم باشگاه ورزشی سالنی بعنوان گروه شغلی چهار تعیین شده اند.
با عنایت به آخرین اعلام سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا، تهران از نظر شیوع کرونا دارای وضعیت نارنجی است، ازاین رو باید محدودیت و تعطیلی ورزشی در پایتخت بر مبنای جدول گروه های شغلی رعایت شود و سرپیچی مجموعه های ورزشی از این دستورالعمل به منزله تخلف است و از در صورت اطلاع مراجع نظارتی و یا گزارش های مردمی، با متولیان امر برخورد خواهد شد.
طبق اعلام سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا، در وضعیت نارنجی یا سطح اخطار ۲، محدودیت های مشاغل سطح ۳ و ۴ اجرا می شود؛ ازاین رو استخرهای سرپوشیده بعنوان گروه شغلی سه و باشگاه های ورزشی ورزش های پربرخورد همچون کشتی، کاراته و جودو و هم باشگاه ورزشی سالنی بعنوان گروه شغلی چهار در مناطق نارنجی مجاز به فعالیت نیستند.
بر مبنای آخرین اعلام در ارتباط با وضعیت شهرهای کشور از نظر شیوع کرونا، چهار شهر قرمز در سرتاسر کشور شامل سوادکوه شمالی، ساری، آمل و رامسر در استان مازندران وجود داشتند و همینطور به صورت کلی وضعیت ۴۰۱ شهر زرد و ۴۳ شهر نارنجی اعلام گردید که حدود ۱۸ شهر نارنجی در استان مازندران قرار گرفته بودند. این درحالی است که وضعیت جدید شهرهای مختلف کشور از نظر شیوع کرونا، فردا(شنبه) اعلام خواهد شد؛ با این وجود تهران بعنوان پایتخت، کماکان در وضعیت نارنجی قرار دارد.
منبع:

1399/10/19
23:00:26
0.0 از 5
1632
تگهای خبر: باشگاه , تمرین , كشتی , ورزش
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد