انجمن گلف NCGU

آمادگی بالای وزنه برداران معلول برای تكرار قهرمانی در پارالمپیك

آمادگی بالای وزنه برداران معلول برای تكرار قهرمانی در پارالمپیك

به گزارش انجمن گلف رئیس انجمن وزنه برداری معلولان با بیان این كه تیم اعزامی به پارالمپیك 2020 توكیو در جهانی قزاقستان نهایی شد، اظهار داشت: هدف گذاری بر این است كه در توكیو باردیگر روی سكوی قهرمانی قرار بگیریم.


بابك محمدی در گفت و گو با ایسنا، در ارزیابی از تیم وزنه برداری معلولان اضافه كرد: پس از این كه تركیب نهایی تیم اعزامی به پارالمپیك ۲۰۲۰ توكیو در جهانی قزاقستان نهایی شد هدف گذاری بر این است كه با برگزاری اردوهای منظم تیم را برای پارالمپیك ۲۰۲۰ توكیو آماده نماییم. به همین خاطر پس از بازگشت از قزاقستان بلافاصله اردوی تیم ملی را برگزار كردیم تا وقفه ای در آماده سازی تیم ایجاد نشود.
وی در پاسخ به این پرسش كه آیا پس از قزاقستان تورنمنت دیگری برای تیم پیش بینی شده است یا خیر؟ اظهار داشت: فعلا تا آخر سال به جز برگزاری مسابقات قهرمانی كشور در دی ماه و ۴ مرحله اردوی آماده سازی، برنامه ای برای اعزام تیم به مسابقات برون مرزی نداریم. البته چند تورنمنت برون مرزی پیش بینی شده كه اعزام تیم به یكی از این تورنمنت ها بستگی به صلاحدید كمیته ملی پارالمپیك دارد.
رئیس انجمن وزنه برداری معلولان پیرامون این پرسش كه آیا امكان ایجاد تغییرات در تركیب تیم اعزامی به پارالمپیك ۲۰۲۰ توكیو وجود دارد یا خیر؟ اشاره كرد: نفرات اعزامی به جهانی قزاقستان وزنه بردارانی هستند كه با حضور در چند مرحله مسابقات كسب سهمیه، ورودی پارالمپیك را كسب كردند و جزو بهترینها محسوب می شوند. البته در توكیو چون امكان اعزام ۸ وزنه بردار وجود دارد و در هر وزن تنها می توانیم یك نفر به پارالمپیك اعزام نماییم، اهتمام داریم بعد از اختتام ۴ مرحله اردوی آماده سازی و برگزاری مسابقات قهرمانی كشور و انتخابی تیم ملی نفرات نهایی را فیكس نماییم.
محمدی همین طور در پاسخ به این پرسش كه آیا برنامه ای برای ركوردشكنی سیامند رحمان در پارالمپیك ۲۰۲۰ دارید یا خیر؟ اشاره كرد: سیامند از وزنه برداران آماده و خوبی است كه در مصاحبه های خود نیز اعلام نموده كه در پارالمپیك ۲۰۲۰ توكیو مقرر است با قدرت ظاهر شود. البته این كه در توكیو قصد ركوردشكنی دارد یا خیر، بستگی به وضعیت جسمانی او و صلاحدید كادر فنی و كمیته ملی پارالمپیك دارد.
او در آخر با اشاره به حضور كادر فنی حرفه ای و قوی در كنار تیم وزنه برداری معلولان اظهار داشت: با كادر حرفه ای و قوی كه در كنار تیم وزنه برداری است، تیم به دور از هر گونه حاشیه كار خودرا پیش می برد و امید زیادی داریم كه با این تیم باردیگر در پارالمپیك ۲۰۲۰ توكیو، از عنوان قهرمانی خود دفاع نماییم.
منبع:

1398/06/14
23:17:43
5.0 از 5
4645
تگهای خبر: المپیك , تیم , تیم ملی , قهرمانی
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد