انجمن گلف NCGU
فردا صورت می گیرد؛

اختتام بلاتكلیفی مدیریتی فدراسیون پزشكی ورزشی بعد از 14 ماه

اختتام بلاتكلیفی مدیریتی فدراسیون پزشكی ورزشی بعد از 14 ماه

انجمن گلف: مجمع انتخاباتی فدراسیون پزشکی ورزشی در شرایطی فردا برگزار می گردد که بیش از یک سال از 6 اختتام دوره ریاست قبلی این فدراسیون و مدیریت سرپرستی آن می گذرد.به گزارش انجمن گلف به نقل از مهر، غلامرضا نوروزی آخرین رئیس قانونی برای فدراسیون پزشکی ورزشی بود. دوره چهارساله وی ۶ آبان ماه سال قبل به انتها رسید اما نه فقط یک ماه طول کشید تا رتق و فتق فدراسیون به سرپرست سپرده شود بلکه یک سال و دو ماه هم زمان برد تا بلاتکلیفی این فدراسیون با برگزاری مجمع انتخاباتی به اتمام برسد.
این مجمع انتخاباتی در حالی فردا برگزار می گردد که طی ۱۴ ماه گذشته فدراسیون پزشکی ورزشی با دو سرپرست اداره شد. مهرزاد خلیلیان نخستین سرپرست فدراسیون بود. سرپرستی وی از آذرماه سال قبل شروع شد اما ورود او به انتخابات و کاندیدا شدن برای ریاست موجب شد تا محمد اسد مسجدی جایگزین او شود. مسجدی هم البته جزو متقاضیان ریاست در پزشکی ورزشی بود اما همزمان با دریافت حکم سرپرستی استعفای خودرا اعلام نمود.
حالا پس از ۱۴ ماه و سپری شدن دو دوره سرپرستی، انتخابات فدراسیون پزشکی ورزشی برای تعیین رئیس چهار سال آینده فردا انجام می شود. این انتخابات ۱۴ کاندیدا داشت که از این تعداد صلاحیت مدیریتی ۱۱ نفر توسط کمیسیون تطبیق تایید شد. در آخرین مرحله جهت بررسی صلاحیت کاندیداها ۲ نفر دیگر هم کنار رفتند و بدین ترتیب ۹ نفر مجوز حضور در مجمع را گرفتند؛ خیلیان که به خاطر کاندیدا شدن برای ریاست از سرپرستی کنار رفت جزو این ۹ نفر نیست.
داود باقری، محمد حسین پورقریب، حسین تامینی لیچایی، سید جمال الدین عزآبادی، فردین حلب چی، کرم الله علیمرادی، سعید کاظمی، سیدرضا میرابوطالبی و غلامرضا نوروزی افرادی هستند که رای اعضای مجمع مشخص می کند کدام یک از آنها رئیس چهار سال آینده این فدراسیون خواهد شد.
مجمع انتخاباتی فدراسیون پزشکی ورزشی از ساعت ۱۰ در محل آکادمی ملی المپیک شروع می شود.


منبع:

1399/10/15
01:08:40
0.0 از 5
920
تگهای خبر: المپیك , پزشك , فدراسیون , ورزش
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۱
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد