انجمن گلف NCGU
دبیر فدراسیون شنا خبر داد:

برگزاری لیگ های شنا، شیرجه و واترپلو در اسفندماه

برگزاری لیگ های شنا، شیرجه و واترپلو در اسفندماه

دبیر فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو اظهار داشت: لیگ های شنا، شیرجه و واترپلو و همینطور لیگ بانوان مقرر است از اسفند استارت بخورد.حمید اسکندریون در گفت و گو با ایسنا در مورد برگزاری لیگ های شنا، شیرجه و واترپلو اظهار نمود: مجوز برگزاری لیگ شنا، شیرجه و واترپلو را گرفته ایم. حدودا لیگ این سه رشته در بخش آقایان و بانوان را از اسفندماه استارت خواهیم زد. از استان ها و باشگاه ها هم خواسته ایم تا اعلام آمادگی کنند تا به امید خدا با شرایطی که پیش آمده و امکان باز شدن استخرها هست لیگ را برگزار نماییم.
دبیر فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو اظهار داشت: اگر استخرها بازگشایی نشود مسابقات را به صورت متمرکز برگزار می نماییم تا همه لیگ ها انجام شوند. احیانا همه مسابقات به جز لیگ شنای بانوان در تهران برگزار گردد. لیگ شنای بانوان امکان دارد به میزبانی اصفهان صورت گیرد.
ایشان در ادامه در مورد اردوهای تیم های ملی شنا، شیرجه و واترپلو اظهار داشت: اولین مرحله به اتمام رسید و برای مرحله دوم سه شناگر دیگر (سینا غلامپور از خراسان رضوی، علی جعفری از مرکزی و علی فتحی از خراسان) از هفته آینده به اردوی تیم ملی اضافه خواهند شد. تیم ملی شیرجه هم تمریناتشان را آغاز کرده اند. تعداد نفرات بیشتر شده و در استخر آزادی با حفظ پروتکل های بهداشتی تمرین می کنند. تیم ملی واترپلو هم مقرر است به استخر آزادی بیاید و تمریناتش را ادامه دهد.
اسکندریون در مورد مشخص شدن زمان مسابقات انتخابی المپیک اظهار داشت: فعلا فینا تایم ورودی و زمان برگزاری مسابقات را اعلام نکرده است ولی شناگران ما با همه تلاش و کوشش تمرین می کنند. احیانا در ماه مارس یعنی فروردین مسابقات انتخابی صورت گیرد و باید آماده باشیم.
دبیر فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو در ادامه اظهار داشت: یک کلینیک ویژه جهت مربیان برتر و مدرسین شنای کشور در هفته های آتی جهت دانش افزایی این رشته مقرر است برگزار گردد.

وی در مورد کمک وزارت ورزش به مربیان شنا اظهار داشت: هنوز انجام نشده است و تنها برای باشگاه ها و استخردارها این کمک انجام شده است و ما منتظریم تمهیداتی هم برای مربیان و ناجیان غریق که بیکار شده اند در نظر گرفته شود.
اسکندریون در مورد بازگشایی یک استخر در هر استان اظهار داشت: احیانا در همین هفته اعلام گردد. برای ۹ استان که دارای پایگاه ملی هستند ما از ستاد کرونا خواستیم که مجوز بازگشایی و تمرینات دهند. مقرر است که پاسخ بدهند تا تمرینات شروع شود.1399/10/09
12:47:48
0.0 از 5
1030
تگهای خبر: المپیك , باشگاه , تمرین , تیم
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۵
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد