انجمن گلف NCGU

آخرین آمار از حوادث ارتفاعات تهران

آخرین آمار از حوادث ارتفاعات تهران

رئیس امداد و نجات فدراسیون کوهنوردی از افزایش فوتی ها در ارتفاعات تهران اطلاع داد.


حمید مساعدیان، رئیس امداد و نجات فدراسیون کوهنوردی در گفتگو با ایسنا، درباره آخرین آمار فوتی ها در ارتفاعات تهران اظهار داشت: در آخرین اطلاعات کسب شده متاسفانه ۱۱ فوتی در ارتفاعات تهران داشتیم. هنوز چند جنازه در ارتفاعات وجود دارد که که قرار شد امروز تیم های امداد و نجات آنها را به پایین انتقال دهند. همینطور شب گذشته جلسه ستاد بحران شمیرانات برگزار گردید که ابعاد این حادثه مورد بحث واقع شد.
او در مورد تعداد مفقودی های ارتفاعات تهران اظهار داشت: حدودا می توان اظهار داشت که دیگر مفقودی نداریم چون که تمام آمار های داده شده باردیگر با خانواده ها بررسی گردید و متوجه شدیم که خیلی از هموطنان به خانه های خود رسیده اند. حالا یک جنازه در کلکچال و دو جنازه در دارآباد وجود دارد که باید به پایین انتقال داده و پیکر ها را تحویل خانواده دهیم.
رییس امداد و نجات فدراسیون کوهنوردی بیان نمود: در کل ۱۱ فوتی در ارتفاعات تهران به ثبت رسید و تکلیف مفقودی ها هم مشخص شد. خیلی از هموطنان و کوهنوردان به علت خستگی و خاموش بودن موبایل خانواده ها را نگران گذاشتند که بعد از پیگیری مجدد متوجه شدیم که اسامی اعلام شده از سوی خانواده ها صحیح و سالم هستند.
مساعدیان در انتها تصریح کرد: در توچال فوتی نداشتیم و این آمار فوتی ها برای قله های کلکچال، داراباد و آهار است.
منبع:

1399/10/07
19:56:41
0.0 از 5
973
تگهای خبر: تیم , فدراسیون
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد