انجمن گلف NCGU
رئیس فدراسیون تنیس خبر داد:

پرداخت سه میلیارد تومان بدهی با كمك وزیر ورزش و جوانان

پرداخت سه میلیارد تومان بدهی با كمك وزیر ورزش و جوانان

رئیس فدراسیون تنیس از پرداخت سه میلیارد تومان از بدهی فدراسیون به شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی اطلاع داد.به گزارش انجمن گلف به نقل از مهر، داود عزیزی رئیس فدراسیون تنیس اهمیت حل مشکلات مختلف همچون بدهی های این فدراسیون را مورد توجه قرار داد و خاطرنشان کرد: بدون شک بدهی ها می تواند برای اجرای برنامه های توسعه ای هر فدراسیون موانعی را ایجاد نماید از طرفی فدراسیون تنیس موظف است تعهداتی را که در دوره های گذشته بوجود آمده بود، برآورده کرده تا باری روی دوش فدراسیون باقی نماند.
وی افزود: در همین راستا، فدراسیون تنیس با همراهی و حمایت وزیر ورزش و جوانان مبلغ سه میلیارد تومان از بدهی این فدراسیون به شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور را پرداخت کردیم. در حالیکه مبلغ بدهی فدراسیون به این شرکت حدود چهار و نیم میلیارد تومان است. خوشحالم میزان قابل توجهی از این بدهی پرداخت گردید تا حق ذی نفعان را پرداخت نماییم.
رئیس فدراسیون تنیس با اشاره به اینکه تنیس از مشکل عدم برخورداری از زمین های اختصاصی کافی برای این رشته روبرو است، اظهار داشت: همچنان پیگیری می نماییم تا بتوانیم با در اختیار گرفتن بعضی از زمین های اختصاصی، شرایط بهتر و مساعدتری برای توسعه تنیس ایجاد نماییم.


منبع:

1399/10/04
17:16:38
5.0 از 5
1128
تگهای خبر: تنیس , فدراسیون , ورزش
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد