انجمن گلف NCGU
استاندار:

باید زمینه سرمایه گذاری بخش خصوصی در خوزستان بیشتر شود

باید زمینه سرمایه گذاری بخش خصوصی در خوزستان بیشتر شود

به گزارش انجمن گلف خوزستان استاندار خوزستان  با تمجید از تاسیس بزرگترین مجموعه ورزشی بانوان جنوب غرب کشور در اهواز، اظهار داشت: تابحال از تمام سرمایه گذاران در حوزه های مختلف در استان استقبال کرده ایم، ضمن این که باید زمینه سرمایه گذاری بخش خصوصی را در حوزه های مختلف همچون ورزش بیشتر نماییم.


غلامرضا شریعتی، امروز (شنبه ۲۲ آذر) در حاشیه افتتاح بزرگ ترین مجموعه ورزشی بانوان جنوب غرب کشور در اهواز، اظهارکرد: این مجموعه ورزشی منحصر به فرد در استان خوزستان است که ویژه برای بانوان و جهت سلامت این قشر است. کار ارزشمند ای صورت گرفته و بیشتر از ۳۰ میلیارد تومان به جز قیمت ملک، برای آن هزینه و سرمایه گذاری شده است. ضمن این که این مجموعه ورزشی برای ۱۵۰ نفر شغل بوجود آورده و از همه مهم تر یک مجموعه ای اختصاصی برای زنان است.
به گزارش انجمن گلف به نقل از ایسنا، وی ادامه داد: به هر حال با عنایت به شرایط استایل زندگی در جامعه ما و این که بانوان در معرض صدمه بیشتری هستند، احتیاج به امکانات ورزش و حفظ سلامتی بیشتری دارند. همینطور با عنایت به وظایفی که زنان در زندگی و نظام خانواده بر عهده دارند و این که به علت مسائل فرهنگی، دینی، مذهبی و سنتی، محدودیت هایی برای بانوان در مسائل مختلف وجود دارد، باید حتما به شکلی این مسائل جبران، اصلاح و مدیریت شوند که راه اندازی چنین مجموعه هایی تلاش و گامی در جهت جایگزینی و ایجاد شرایط لازم برای حفظ سلامت بانوان است. خدا را شکر امروز شاهد انجام یک کار ارزشمند از جانب بخش خصوصی هستیم که جا دارد از خانم عبدالوند، مدیر و سرمایه گذار این مجموعه و همینطور حمایت های اداره کل ورزش و جوانان خوزستان و معاونت امور بانوان استانداری قدردانی کنم.
استاندار خوزستان اضافه کرد: تاکید من این است که چنین حمایت هایی باید تداوم داشته باشد تا چنین سرمایه گذاری بتوانند رسالتی که بر عهده شان است انجام دهند. این مجموعه ورزشی، مجموعه کاملی جهت استفاده زنان و فرزندان آنان است که البته بخش هایی از آن باید تکمیل شود. به چنین مجموعه هایی در استان و شهر اهواز نیاز بیشتری داریم که باید حمایت لازم جهت ایجاد چنین مجموعه هایی صورت گیرد.
وی در پاسخ به این سؤال که باتوجه به این که اداره کل ورزش و جوانان خوزستان توانسته به خوبی بخش خصوصی را برای پشتیبانی از ورزش وارد این حیطه کند، شما بعنوان نفر اول استان چه برنامه ای برای پشتیبانی از سرمایه گذاران خصوصی برای حضور در ورزش دارید؟ اظهار داشت: از آغاز فعالیتم در استانداری خوزستان از تمام سرمایه گذاران در حوزه های مختلف استقبال کرده ایم و خواهیم کرد و همراه آنها هم خواهیم بود. ما در خوشی ها و سختی هایی که سرمایه گذاران بخش خصوصی داشته اند هم کنارشان بوده ایم و پشتیبانی از سرمایه گذار و غفلت نکردن در این مقوله را وظیفه خودمان می دانیم. ضمن این که سعی شده است از خرده هایی که از آنها گرفته می شود، چشم پوشی نماییم.
شریعتی بیان نمود: همچنان باید زمینه های سرمایه گذاری بخش خصوصی را در حوزه های مختلف همچون ورزش که با سلامت جان و روح انسان ها سروکار دارند، بیشتر نماییم. هر چه چنین مجموعه هایی برای ورزش بیشتر باشد، جامعه سالم تر و شاداب تری خواهیم داشت. ضمن این که کانون خانواده بانشاط تر خواهد شد و رفتار بین اعضای خانواده هم معقولانه تر و با آرامش تر خواهد بود. تمام این ها در نظام خانواده و جامعه نقش دارد و ما هم از سرمایه گذاران حمایت می نماییم تا بتوانیم شرایط را برای ورزش و سلامت بانوان، آقایان و تمام جامعه بیشتر از پیش حفظ نماییم و ارتقا ببخشیم.
منبع:

1399/09/23
14:11:54
5.0 از 5
1111
تگهای خبر: تیم , سلامت , ورزش
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد