انجمن گلف NCGU

تیم وزنه برداری جوانان هم چنان تعطیل!

تیم وزنه برداری جوانان هم چنان تعطیل!

انجمن گلف: در صورتیکه فردا آخرین مهلت ارسال لیست اولیه برای حضور در مسابقات قهرمانی جوانان جهان است، وزنه برداران جوان ایران در خانه هستند.


به گزارش انجمن گلف به نقل از ایسنا، مسابقات وزنه برداری قهرمانی جهان مقرر است در اسفند سال جاری به میزبانی عربستان اجرا شود. نکته مهم این است که کشورها تا فردا ۱۰ دسامبر (۲۰ آذر) فرصت دارند لیست اولیه خودرا ارسال نمایند.
تیم جوانان ایران پس از مسابقات قهرمانی نوجوانان و جوانان آسیا که اوایل اسفند سال قبل به انتها رسید، به خانه رفت و تا حالا هیچ برنامه ای برای این تیم اعلام نشده است.
حتی تکلیف کادرفنی تیم جوانان هم معین نیست و به صورتی این رده پایه همانند تیم نوجوانان در تعطیلی به سر می برد.
فدراسیون وزنه برداری تا حالا به صورت رسمی اعلام نکرده است که چه برنامه ای برای این مسابقات دارد اما شنیده می شود که بحث صادر نشدن ویزا از طرف عربستان مطرح شده که اگر عربستان ویزا نمی دهد ایران هم در مسابقات شرکت نکند.
اما در این میان یک نکته دیگر هم وجود دارد و در شرایطی که وزنه برداران در خانه هستند و معین نیست کدام نفرات تمرین داشته اند و کدام یک در طول این مدت تمرین را کنار گذاشته اند و اصلا از لحاظ کنترل دوپینگ در چه وضعیتی هستند، چگونه مقرر است لیست ارسال شود و اصلا فهرستی ارسال می شود یا نه.
مسوولان فدراسیون تا حالا هیچ اظهار نظری در مورد اعزام به مسابقات نداشته اند و سایت فدراسوین هم هیچ اطلاع رسانی در این مورد نکرده است.
منبع:

1399/09/19
17:25:42
5.0 از 5
1121
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد