انجمن گلف NCGU

هیات رئیسه كمیته ملی پارالمپیك تشكیل جلسه داد

هیات رئیسه كمیته ملی پارالمپیك تشكیل جلسه داد

به گزارش انجمن گلف اعضای هیات رئیسه و اجرایی كمیته ملی پارالمپیك به منظور برررسی وضیت كاروان اعزامی به توكیو و همینطور شرایط انتخابات كمیسیون ورزشكاران تشكیل جلسه دادند.به گزارش انجمن گلف به نقل از روابط عمومی کمیته ملی پارالمپیک، یکصد و هشتادمین جلسه هیات رییسه و اجرایی کمیته ملی پارالمپیک به صورت وبیناری با گرامیداشت یاد و خاطره شهید محسن فخری زاده و تاکید بر تداوم راه شهدا و توجه به لزوم پیشرفت علمی کشور برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی کمیته ملی پارالمپیک، روز دوشنبه در این جلسه مجازی با ریاست محمود خسروی وفا رئیس کمیته ملی پارالمپیک، گزارش عملکرد امور بین الملل و همینطور گزارش سرپرست کاروان توکیو۲۰۲۰ عرضه و بررسی گردید.
مهمترین بخش این گزارش ها، بررسی چالش انتشار کرونا بود که سبب شده تا کنون تمرینات و اردوها تحت تأثیر قرار گیرند و به احتمال زیاد، اعزام ورزشکاران و همراه ها به توکیو حتی در سطح کادر فنی را با محدودیت هایی مواجه نماید.
در ادامه هم با سپری شدن مراحل تصویب آئین نامه کمیسیون ورزرشکاران در هیات رییسه و اجرایی و مجمع عمومی کمیته ملی پارالمپیک و با موافقت کمیته بین المللی پارالمپیک مقرر شد در اسرع وقت فراخوان ثبت نام برای انتخابات کمیسیون ورزشکاران منتشر شود.

1399/09/13
12:38:58
5.0 از 5
1086
تگهای خبر: المپیك , تمرین , ورزش
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد